MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Loja e parashikimit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Jun 11, 2008 1:44 pm

ja dhe un ku jam. mos me therrit kaq sh o favi se un vij direkt Very Happy Very Happy .hmm....un them se do vij personi qe do shkruaj mbas meje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy e gjeta???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Jun 11, 2008 3:27 pm

ja ku jam , i shpejt e i shkathet si perhere

tani them se vjen favi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Jun 11, 2008 4:08 pm

hahahaha e gjete Very Happy

po tallavai nga ka humb??? ah rryma rryma Laughing

tallavaaaaaaaaaaaaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Jun 11, 2008 6:11 pm

gatiiiiitu lol! lol! lol!


Niko Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 12, 2008 12:35 pm

jo,jo... jem une prap.....

o nikoooo!!! po hajde se na plase... Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 12, 2008 12:36 pm

nuk do nuk do!!

ja ti thrres dhe une Niiiiiiiiiiiiiiikoooooooooooo

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 12, 2008 12:39 pm

me duket se eshte zgjuar keq sot
po he o niko se hapi koha... mos u trishto lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 12, 2008 12:50 pm

goca_babit shkruajti:
nuk do nuk do!!

ja ti thrres dhe une Niiiiiiiiiiiiiiikoooooooooooo

erdhaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 12, 2008 12:52 pm

po merresha me disa logo te forumit!

tani pas ne katerve mendoj se vjen sara!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 12, 2008 12:57 pm

mbase do thirrur dhe sara qe te vij Laughing

saaaaaraaaaaaaaaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 14, 2008 12:15 pm

sa i paskeni thrrit ksaj sares sa dhe un e degjova

po thrras esmeren se na ka humb fare
esmerkééééé
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 14, 2008 12:47 pm

avash moj se kami femijet ne gjume ne ketej . ngrite pallatin ne kembe!

une po therras ndonje te ri !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Jun 17, 2008 2:39 pm

NIKO shkruajti:
avash moj se kami femijet ne gjume ne ketej . ngrite pallatin ne kembe!

une po therras ndonje te ri !


uaaa ore niko po femijet si kishe ne kopesht ti???

ja ti thras un sares se me degjon me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Jun 18, 2008 4:38 pm

sa shum kini thirrur.nuk kam qe nq shtepi .

un po therras nikon .
nikuuuuu ooo nik .o nikuuuuuuuuuuuu do pergjigjesh apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 19, 2008 4:18 pm

epo shyqyr o sara se na plase shpirtin kishim gjith kto dite qe kendonim opera per ty Very Happy


po he kush ka nderin tani ééé???

hmmm....tapa?? hajt pra tapa me fund lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 19, 2008 7:27 pm

e o era po kur je e zene me studime jo opera po as bomben se degjon nga halli jo se ste vin zhurma

Tani vazhojme operen bashk per TAPEN....TAAAAAAPA he re ku je se na u zu fyti????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 19, 2008 7:37 pm

tapa eshte duke ardhur, por kishte pak trafik dhe me tha qe tiu njoftoja !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jun 19, 2008 11:04 pm

te vije une njehere ne vend te Tapes pa te dali ku te dali lol


Niko do vish ti mo?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jul 10, 2008 3:30 pm

jo jo svjen niko...me sakte, do vi mbas meje se un i rash rruges shkurt dhe ia kalova... here niko arrite ti apo akoma....o nikoooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jul 10, 2008 3:32 pm

he moj laēo he se me henge sot ti mua , ju erdha , por u bera serish per ti ikur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Jul 10, 2008 3:35 pm

arrite ti re...uhh shyqyr po sa gjat i re aman... do vish ti favi se ky niko sa vjen iken prap... hajde favi hajde..he me he ti haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Jul 11, 2008 3:10 pm

ja qe serdhi favi pra...Very Happy:D:D

tani eshte shume e sigurte qe do vij favi...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Jul 11, 2008 3:12 pm

eheee haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
direkt ktu erdha s'pash fare se kush ishte online Laughing

polska do vish tme thuash se kush eshte online?? Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Jul 11, 2008 3:17 pm

polska dhe favi eshte online..Laughing

me siguri favi kush tjeter...LaughingLaughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Jul 11, 2008 3:20 pm

Polska je i fshehur eee

me kapi syri dhe nje vizitor thua te vij ai?? Jo jo polska eshte Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Loja e parashikimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» FITIM GASHI-Loja me UĒK-nė dhe vlerat e saj nė fshatin Llapushnik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog