MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Loja e parashikimit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Aug 18, 2008 10:08 am

mesa po shof une vetem ne te dy po viijm polskamendoj qe kthehet Niko nga leja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Aug 18, 2008 11:34 am

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
mesa po shof une vetem ne te dy po viijm polskamendoj qe kthehet Niko nga leja...

prap une e tape..MENOJ TA BOJM MIRSEVINI NE TAPA & POLSKAALB FORUM.. Laughing Laughing Laughing Laughing

ORE FAVI DO VIJ .. Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Aug 19, 2008 12:01 pm

polskaALB shkruajti:
TAPA-aka-EPPK shkruajti:
mesa po shof une vetem ne te dy po viijm polskamendoj qe kthehet Niko nga leja...

prap une e tape..MENOJ TA BOJM MIRSEVINI NE TAPA & POLSKAALB FORUM.. Laughing Laughing Laughing Laughing

ORE FAVI DO VIJ .. Laughing Laughing Laughing

Ose line Favin se ehste duke bere gjellen po hajde prap ti o polska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Aug 19, 2008 11:58 pm

Jo re e lej pergjys une po te doni vetem thrrisni ju Laughing

polska Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Aug 20, 2008 9:31 am

Polska vjen mas meje Favi se e kemi me rradh ne Very Happy Very Happy Very Happy

hajde Polska nxirre koken lale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Aug 20, 2008 2:14 pm

Erdha tape erdha..Very Happy:D:D:D

hajde dhe ti imen..se favi nuk dihet kur do i bie rruga perseri ketej..Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Aug 21, 2008 4:33 pm

Favi iku me pushime ne Caraibe e dak...kshuqe hajde edhe nji here po ti polska..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Aug 26, 2008 12:22 pm

erdha e tape erdha....hajde ti prap hajde..Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Aug 27, 2008 7:22 pm

po mua me pranoni?
hajde ti qe je mbrapa meje hajde....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Aug 27, 2008 7:23 pm

Ku me pe ti qe isha mbrapa teje une eee Razz

Po kjo Sara me se po merret??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Aug 27, 2008 7:36 pm

hiē o favi vrasim koheh (profesion i ri ) po nejse po i flas eres mbase vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Aug 30, 2008 6:19 pm

po, po e gjete ti...
era ka shku me pushime nga hemisferi i jugut...

hadha (dmth) Tapa akka eppk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Sep 03, 2008 11:56 am

edhe ti po e gjete ama


po hajde o TAPA hajde mos ki turp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Sep 04, 2008 7:03 pm

erdha une Sara,por duhet te dish sicka qe ne peqinsat skemi turp.. RazzVery Happy:D:D

imen vjen burbuqa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Sep 07, 2008 12:57 pm

Imen erdhi Favi jo Burbuqa Laughing

Imen vjen Burbuqa Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Sep 08, 2008 5:21 pm

erdha, erdha...

hajt radha; era... epo kthehu derebardhe se humbe fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Sep 09, 2008 7:04 pm

lere eren se , ketej ka dale dielli se kishte tre dite qe binte shi , nejse erdha une , si jeni o furumista?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Wed Sep 24, 2008 1:11 pm

mire niku ti mire po ke humbur fare edhe ti nejse un po i flas nje here favit mbase ne degjon, po hajde o favi bejme pak muhabet , po degjoj ndonje tjeter ler te vij se eshte i mirpritur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Thu Sep 25, 2008 2:43 pm

mos na prek ne zemer o sara. keto dite jame me pushime ne shq. dhe skam pat shum e kohe te lire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Nov 28, 2008 12:36 am

jam un o favi

po nejse po i them nikut te vij nje here..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Nov 28, 2008 8:43 pm

Ja se te ndihmoj dhe une ta thrresim..


Niiiiikuuuu.... o Niiiikuuuu !!! Hajde se te kerkon Sara Razz

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga goca_babit nė Fri Nov 28, 2008 10:51 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Nov 28, 2008 10:24 pm

a o favi po s degjon ai

un po i them eres te vi te na ndihmoj ta therrasim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Dec 01, 2008 5:54 pm

Me falni per vonesen por gjithsesi tani jam ketu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Fri Feb 13, 2009 12:09 pm

niku mire ti je aty ...
po qe na ka humbur fare kjo ERA a ta therrasim njehere se mbase vjen ERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA po ku je moj ku je?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Loja e parashikimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» FITIM GASHI-Loja me UĒK-nė dhe vlerat e saj nė fshatin Llapushnik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog