MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Loja e parashikimit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Loja e parashikimit   Sun Jun 01, 2008 3:30 pm

Te shohim sa parashikus te mirė jeni. Thjesht do shkruani kush anėtar mendoni se do vi mbas jush tek kjo tema. Po e nis une e para dhe personi tjeter do thot nese jam e sakte apo jo.

hmm Niko???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 01, 2008 3:33 pm

bravo e ke gjetur !

une them se mbas meje do jete esmerja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 01, 2008 4:02 pm

me duket se ka ik esmerja

te falenderoj ty siper dhe te them se do mundohem te bej me te miren Very Happy per ket sit


kam nji parashikim se je ti prap Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 01, 2008 5:29 pm

erdha une , humbe erviola hhhhhhhaaaaa, haaaaaaaa,

tani une them se do jete era !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 01, 2008 5:33 pm

hahahahha kush eshte era lol une jam Faviiiiiiiii

hajde shpejt me jep pergjijgen
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 01, 2008 5:36 pm

era eshte antarje tjeter ,qe mendoj se do jete mbas nesh , megjithese sot eshte edhe e diel jane bibliotekat mbyllur , gjithashtu edhe qendrat e internetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Jun 03, 2008 3:45 pm

hmm kam nje pershtypje sikur do jete sara !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 9:11 pm

bravo
kam pershtypje se do jet favi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 9:12 pm

d.m.th.goca-babit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 10:08 pm

po po dora vete Laughing

tallavai me siguri Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 10:16 pm

jooo. ja dhe era qe smundi te jete kur ishte esmerja. ma ha mendja qe prap ti do jesh favi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 11:28 pm

era si ste shko menja tek une moj Crying or Very sad

nji goce Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 11:42 pm

goc goc e di une qe ke shume parandjenje ti Laughing


nji cun Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 11:45 pm

hmm ne vitin 1275 mduket ishte isha kon vajze pranej i du vajzat shume une dhe i kuptoj shume mire lol! lol!

ajt ate te mamit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sat Jun 07, 2008 11:49 pm

eshte e babit Laughing

ai qe pelqen femnaaaat do jete e di une se si rri yca ne nji vend Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 08, 2008 6:22 pm

erdha une... se di ke te them(normal favi ose tallava)por po rrezikoj me NIKON.
He niko je apo sje???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 08, 2008 6:57 pm

jam jam , e gjettiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, e shikon kur rrezikon fiton . une spo rrezikoj , favi them !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Sun Jun 08, 2008 8:02 pm

a nuk te doli parashikimi niko,.

tani mendoj se do jet tapa!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Jun 09, 2008 11:49 am

o mira ke humbur je bere per mall(sikur te me kishe parashikuar mua??)

them prap niko....
mos me zhgenje niko...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Jun 09, 2008 11:53 am

E GJETIIIIIIII

une them se pas meje do jet tallava!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Jun 09, 2008 12:05 pm

ahahah e ke kot se tallava po fle gjum me duket

do jesh prap ti niko?? mir po them favi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Mon Jun 09, 2008 7:04 pm

eh mu duk sikur me thirren dhe thash te bej nje vizite nga kjo tema ketej Laughing

nikooooooooooooooooo

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Jun 10, 2008 12:25 pm

joooooooo!!!!!!
here ti tallava gjum dimeror?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Jun 10, 2008 7:05 pm

Laughing Laughing Laughing ja moj ja se po rrija ene po digjoja thirrjet e juaja lol!

ja erdhaa eraaa

per goc e di ne me shko menja ka favi ose kjo era ose esmerja lol! njona do jet Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   Tue Jun 10, 2008 9:14 pm

erva unaaaa


hmm era Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Loja e parashikimit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Loja e parashikimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» FITIM GASHI-Loja me UĒK-nė dhe vlerat e saj nė fshatin Llapushnik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog