MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 personit me siper i sygjeroj nje pjate me....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:30 am

si ske ngrene moj tave kosi ti...ca ke humbur... po kshu online e mire ishte te pakten? Very Happy hajt pra byrek me spinaq aty dhe mos bej naze ket here No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:35 am

hahaha online me shijoi goxha se ishte dhe falas Laughing

Byrekun behet gje sikur ta ndrroj ta marr me grosh hahahaha


Makarona me kima per Eren

_________________
personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:40 am

jo jo me grosh ska.
po ta bej me qep me mire,si thua? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:51 am

Booo kjo do me cmendi mua

Ej jam goca babit une mi jam e perkedhelura babit dhe se njof qepen Laughing

Mqs ti i paske qef te kripurat atehere nje pjate me qofte per ty

_________________
personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:02 pm

ahahah su desh sh per ta kuptuar qe sme pelqejne embelsirat..rrofsh per qoftet... mesa i provova un online sishte dora jote qe i kishte gatuar..po nejse...haeshin
si se njef qepen ti...po burrat ne shqiperi kur pinin raki me qepe e turshi e shoqeronin.. hajt pra mqs je e perkeddhelur nje pjate me bamje..po do ti hash ééé affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:08 pm

Vetem per bamje qe s'bej naze haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

nje pjate me jahni me mish per ty siper me mish te zgjedhur biles

_________________
personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:14 pm

shyqyr qe ja gjeta mydene ksaj llastices se me hengri...
po pas bamjeve e do dhe nje tas me llokume. ha sa te hash ti ,ska problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:18 pm

llokume me arra Shocked oj te ngrene Laughing

atehere nje pjate me speca te mbushura per kete siper dhe nje kripore nga mbrapa se e ka shume qef kripen kjo Laughing

_________________
personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:52 pm

nje pjate me cokollateza per kete siper meje. Jane me gusto kokosi. Shpresoj te te pelqejne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 6:51 pm

Bounty ??? pikes i ke rene lol

mmm per ket siper nje tas me manaferra Very Happy

_________________
personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 8:02 pm

Bounty e cfare tjeter? eshte hata fare!!!
manaferrat sh. te mira.
edhe nje pjate per ty gjithashtu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 34
Location : firenze

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:25 am

nje pjat masta al pesto qe te shtoj pak kile kjo goca ketu siper santa santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aLbio1
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 02/06/2008

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:02 pm

Njė pijat me groshė pėr ty lart! lol! ham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.relax-ks.co.nr
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:12 pm

sa e mire ajo pesto
po edhe groshet nuk refuzohen......


nje pjat me rosnica per ate larte jan te mira ta siguroj po une vet nuk i ha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: personit me siper i sygjeroj nje pjate me....   personit me siper i sygjeroj nje pjate me.... - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
personit me siper i sygjeroj nje pjate me....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions