MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro Empty
MesazhTitulli: Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro   Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:23 pm

Fati i ka trokitur nė derė njė emigranti shqiptar nė Itali i cili ka fituar 1 milionė euro nė njė llotari nė Rimini. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga mediat italiane tė cilat kanė bėrė tė ditur se i riu ka shpenzuar vetėm 30 euro pėr biletėn fituese. Kjo nuk ishte hera e parė qė i riu 25 vjeēar luante duke provuar fatin. Tentavita e dytė e tij ka rezultuar fitimprurėse pėr shqiptarin.

ITALI -
I ėshtė dashur tė shpenzojė vetėm 30 euro pėr tė fituar plot 1 milionė euro nė njė llotari. Ky ka qenė fati i tė riut shqiptar nė Itali nė ditėn e sotme e cila i ka sjellė njė pasuri tė tėrė vetėm brenda njė dite. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga mediat italiane tė cilat kanė bėrė tė ditur se shqiptari vetėm 25 vjeē ėshtė bėrė pronari dhe fituesi i plot 1 milionė euro nė njė llotari nė Rimini. Nė momentin kur sporteli ka qenė duke u mbyllur 25-vjeēari ėshtė afruar pėr tė blerė katėr bileta me nga 5 euro secila tė cilat i luajti dhe i humbi tė gjitha. Kėshtu i riu ka shpenzuar edhe 30 euro tė tjera pėr tre bileta “Mega Miliarder” nga 10 euro secila. Nė lojėn e dytė i riu ka kuptuar menjėherė se ka fituar por ka mbetur i befasuar dhe ka kėrkuar menjėherė informacione dhe shpjegime titullarit pėr ti shpjeguar se si mund tė tėrheqė paratė e fituara. Mė pas i riu i ka shtrėnguar dorėn dhe ka nisur bisedimet pėr tėrheqjen e eurove.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro Empty
MesazhTitulli: Re: Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro   Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:23 am

Shocked Laughing Ishalla!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
 
Itali, fati i buzėqesh 25-vjeēarit shqiptar. Fiton llotarinė me 1 milionė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek: