MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ~Kenga Hit e momentit per ju~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:29 am

Ajde na thoni se cilen kenge e keni me perzemer Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:36 am

kenga qe per mua ska per te vdekur kurre eshte ajo e Peggy Zines - Matono


per momentin skam ndonje preference tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:37 pm

apologize

eshte kenge fantastike , degjoheni !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:07 pm

Kenge e mire eshte mira e kendon timbaland dhe one republic Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:43 pm

apologize sh e bukur por me pelqen sh tani kohet e fundit dhe BETTER IN TIME(leona lewis) si thua mister dj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:46 pm

po dhe mua me pelqen ajo leona lewis sec ka nji kenge tjeter me love love nga mbrapa qe sme kujtohet titulli tamam Rolling Eyes

_________________
~Kenga Hit e momentit per ju~ Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:10 pm

era shkruajti:
apologize sh e bukur por me pelqen sh tani kohet e fundit dhe BETTER IN TIME(leona lewis) si thua mister dj?

kong fantastike o tonguefavi mos o ajo konga qe e ka knu ne Xfactor I will always love you qe e kno whitney Rolling Eyesps. na falni per vonesat se kemi qen te zanun Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 11:01 pm

jo jo lal

ne fakt tani qe po lexoj postimin mu kujtua Smile Blinding love kshu me duket. Kenge njish Wink

_________________
~Kenga Hit e momentit per ju~ Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 11:14 pm

"listen to your heart" Roxette
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 11:21 pm

Roxette - Listen to youre heart

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
~Kenga Hit e momentit per ju~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~Kenga Hit e momentit per ju~   ~Kenga Hit e momentit per ju~ Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~Kenga Hit e momentit per ju~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions