MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ~~~Dj-Zone~~~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:26 am

Ajde te flasim ktu pak per Dj-t qfare mendimi keni per ta, njifni ndonje , apo keni aftesi vet ose keni deshire por nuk ja arrini dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:30 am

per dj te shkathet njerin njof une Razz

kam pas nji kamarjer te puna qe la punen per te vazhduar kurs per dj

a piiiiikaaaa Laughing kur do behet dhe ai dj qe ai dhe tabakaja i binte nga dora


kurse tek nje lokal qe kam pas punu me perpara e kisha kompjuterin ne banak dhe kur mundohesha te beja gjoja rolin e dj me thonin
ec aty dj Favi Laughing
lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 33

~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:47 pm

ua bravo favi , ndersa mua muzika me ka pelqyer gjithmon por per te bere dj se kam menduare ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:48 pm

hmmm doni me vu naj mix te bere nga une Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 33

~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:49 pm

po pse a di ta beshe nje miks midis tingullit tre edhe unikatil?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:09 am

po qe se me bo add ka msn ta boj Razz tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
~~~Dj-Zone~~~ Empty
MesazhTitulli: Re: ~~~Dj-Zone~~~   ~~~Dj-Zone~~~ Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~~Dj-Zone~~~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions