MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albanian Pride

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Albanian Pride   Wed Jul 29, 2009 12:50 pm

Albanian Pride21 Qershor, "Albanian Pride", me stil shqiptar ne Times Square, Manhattan, New York. Dita kur Times Square ndizet nen tingujt e muzikes dhe brohoritjeve ne shqip.Mare nga Shekulli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Albanian Pride
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Baki Ymeri: The Albanian-Romanian phenomenology-a miracle of history

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog