MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme   Tue Jun 03, 2008 2:48 pm

Nė fakt ėshtė nė natyrėn e saj qė kudo qė tė ndodhet tė bėjė gjithēka pėr tė rėnė nė sy dhe ia del pėr mrekulli. Po kėtė logjikė pėrdor edhe nė klipet qė realizon, duke sjellė pėrherė risi si ajo e herės sė fundit nė duet me Ratin, ku Zaimina paraqitet si njė nuse shumė seksi.

Ndėrkohė Zaimina njihet nga tė gjithė edhe si njė frekuentuese e jetės sė natės. Gjithashtu ėshtė pėrfolur edhe pėr njė lidhje me njė djalė qė ka njė pub tė tijin. Por javėn e kaluar Zaimina ra pėrsėri nė grackėn e paparacit tonė. Kėtė radhė nuk ishte nė shoqėrinė e djalit me tė cilin ėshtė parė disa javė mė parė, por me njė tjetėr.

Nejse, kjo ėshtė normale, pasi vajza mund tė ketė shumė tė njohur e miq me tė cilėt dėshiron tė frekuentojė pub-et. Por anormalja qėndron tek veshja e saj. Siē e shihni edhe nga fotot, Zaimina ka zgjedhur pėr nė pub veshjen mė tė zhveshur qė mund tė ekzistojė.

Njė fustan super mini, super dekolte me shpinė totalisht tė zbuluar. Pra, njė fustan qė nuk i lė asgjė fantazisė. Gjithēka nė shesh. Por nuk mjafton vetėm kjo. Mbas mesit tė natės, kur situata nxehet dhe tė gjithė klientėt nė pub (pėrfshirė dhe Zaiminėn) i kanė kthyer disa gota, fillon kėrcimi i shfrenuar dhe kėtu Zaimina nuk tė fal. Por fustani super i hapur, super mini, nuk qėndron mė nė vend, duke zbuluar gjithēka dhe tashmė arrijmė tė zbulojmė edhe diēka tjetėr, Zaimina ėshtė pa tė brendshme, asgjė poshtė fustanit!!!!

Me siguri qė gjitha kjo performacė ka kėnaqur pa masė klientėt meshkuj tė pub-it, ndėrkohė qė paparaci ynė u krijon mundėsinė tė gjithėve atyre qė duan tė shohin se ē’fshihet poshtė fustanit tė Zaiminės, ta zbulojnė nėpėrmjet kėtyre fotove. Meqė nuk po kėrcen me atė ish-bodigardin, si thoni ju kush mund tė jetė ai djali me bisht tė cilin po e shohin me zili tė gjithė meshkujt teksa kėrcen me Zaiminėn? Nė numrat e ardhshėm patjetėr qė do zbulojmė diēka mė shumė, pasi pėr jetėn private tė Zaiminės ka gjithmonė shumė kuriozitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme   Tue Jun 03, 2008 5:52 pm

upppuuuupuuu keto ēupat e sotme lane nam .po ku shkojn keshtu keto.

Nejse keni pare te bijen e zyras , kishte dal sot me te birin e lonit , fundin nje pellemb ma kishte.
Qyqa moj gra u prish dynjaja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme   Tue Jun 03, 2008 6:01 pm

keto bejne gara me njera-tjetren kush e kush zbulon me teper hahaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme   Wed Jun 04, 2008 8:26 am

Hajde Zajmina hajde...

Hey po ai lemi Bixhozit kishte dal me te dashuren e tafil karagjozit...avdi kazama lopata me tha ai e kishte marr vesh nga sheshim dheu vellai dystim tokes..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zaimina lė nam, nė Pub pa tė brendshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Thashetheme-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs