LUSHNJA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Policia bllokon dy lojera fati

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

Policia bllokon dy lojera fati Empty
MesazhTitulli: Policia bllokon dy lojera fati   Policia bllokon dy lojera fati Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 1:11 am

LUSHNJE - Ambientet e lojerave te fatit jane vene ne shenjester te policise. Dy dite me pare Zyra e Luftes Kunder Krimit Ekonomiko Financiar ka zhvilluar nje operacion per kontrollin e veprimtarive te lojerave te fatit pa licence. Burime nga policia bene me dije se jane kryer verifikime ne 10 lojera fati, ky dy prej tyre kane rezultuar se kryenin veprimtari te jashteligjshme. Keto lokale kane qene ne pronesi te dy personave, E. B., 36 vjec dhe L. Z., 30 vjec, qe te dy banore te ketij qyteti. Policia pas kontrollit ka sekuestruar ne cilesine e proves materiale 26 aparatura elektronike, nente televizore plazma, nje rulet pa mbishkrim marke prodhimi, kompjuter, printer dhe njesine qendrore. Policia ka paralajmeruar pronaret, qe te pajisen me dokumentet qe me pas te terheqin aparaturat.

Xh. B

Marr nga gazeta koha jone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Policia bllokon dy lojera fati
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ushtria dhe policia ushtarake

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions