LUSHNJA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
benito
Antar i ri
Antar i ri



Numri i postimeve : 4
Join date : 18/08/2008

duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt Empty
MesazhTitulli: duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt   duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 8:26 pm

apo jo o niko ti jeton ne itali dhe nuk ke shum informazion nga lushnja duhet te jet ndonjeri atie qe te agiornohemi forza lushnja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt Empty
MesazhTitulli: Re: duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt   duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 12:41 am

Ke te drejt o Benito . te them te drejten po bej sa kam mundesi sepse Cdo lajm qe gjej e gjej nepermjet gazetave ose ndonje burimi tjeter . Pastaj kam qene edhe me provime dhe kohen e kam pas te ēmuar .

Me ndihmen e te gjithve besoj do ecim shume me perpara , dhe do kemi mundesi te informohemi me mire se cndoth ne lushnje!

Ju pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Statistika mbi lushnjen!
» Poezi dashurie
» 10 arsye pse duhet te qeshim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions