LUSHNJA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?

Shko poshtė 
+4
NIKO
P.I.FIN
era
Esmerja
8 posters
AutoriMesazh
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja


Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 38

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeSun May 18, 2008 7:39 pm

Ja si eshte tema:po du me dite nga ju,se si sillen cunat kur jane te dashuruar?
Nese ka cuna ne kete forum,qe kan qen dhe eshte i dashuruar,ateher ju deshiroj suksese,por edhe me na shpjegua,se ne qfar gjesteve mundim me vrejte qe eshte metvertet i dashurum. Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_confused


HAJTNI TASH TREGONANI,VEQ MOS U KUQNI,FOLNI SI ME QEN NE FORUM TE JUAJ Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_smile Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_smile Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_smile VEQ BONU TE SINQERT VALLAH SE BASH PO NA INTERESON Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_exclaim Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_exclaim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era


Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeSun May 18, 2008 8:45 pm

me fal esmere po gocat mund te pergjigjen? dmth ta pershkruanin se si sillet nje cun kur eshte" i dashuruar"???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN


Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeSun May 18, 2008 10:47 pm

po pergjigjem une i pari...................

kam qen 1 here i dashuruar isha 19 vjec dhe ajo dashuri me boni shum naiv.......
zgjati 1 vit deri sa filloi llogjika me me fol.....i kam bo te gjitha per ate femer....te gjitha...edhe shoqerin qe kisha e prisha vetem prej asaj.....por sheqyr zotit po ajo shoqeri me pranoi prap kur kisha nevoje........
sjellja ishte jashtzakonisht e tepruar...u zgjoja per te ne 3 te nates e ikja tek ajo se me thirrte...
nuk donte qe ti flisja nje vajze tjeter e une e ngjoja......nuk maj men mo se sa budall kam qen...

se fola shume me duket..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:10 pm

nje djal i dashuruar mund te beje , shume gjera por si thot .p.i.fin nuk duhet te besh shume gjera te ekzagjeruara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB


Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 38

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeMon May 19, 2008 12:18 pm

te jesh i dashuruar nuk do te thote te jesh i perulur...
ka shume femra ose meshkoj qe dashurine e partnerit e marrin si dobesi dhe kerkojne te perfitojne mbi te....

ndersa per temen: sjellja sdi si me ta thon sepse nuk jam dashuru kurr me nje femer para se me e njof...dhe shyqyr zotit jam mire me ate qe jam tani...e cila eshte e vetmja femer qe dua dhe kam dash....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK


Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeTue May 20, 2008 8:23 am

P.I.FIN shkruajti:
po pergjigjem une i pari...................

kam qen 1 here i dashuruar isha 19 vjec dhe ajo dashuri me boni shum naiv.......
zgjati 1 vit deri sa filloi llogjika me me fol.....i kam bo te gjitha per ate femer....te gjitha...edhe shoqerin qe kisha e prisha vetem prej asaj.....por sheqyr zotit po ajo shoqeri me pranoi prap kur kisha nevoje........
sjellja ishte jashtzakonisht e tepruar...u zgjoja per te ne 3 te nates e ikja tek ajo se me thirrte...
nuk donte qe ti flisja nje vajze tjeter e une e ngjoja......nuk maj men mo se sa budall kam qen...

se fola shume me duket..............

hahahah me ke knoq daku..

le te dalne tem...isha 16 vjec mendoja se dashuria ehste gjithcka...dashuroja nji vajz cfare skam bo per ate por ne momentin qe e kuptova qe ska dashuri vendosa te qendroj i distancuar nga ajo....hey kur e kujtoj se ca kam pas bo... them o Zot sa krijes e dobet qe qeka njeriu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira


Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeTue May 20, 2008 10:59 am

kur nje ēun eshte i dashuruar perpiqet qe ti plotesoj deshirat te dashures.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN


Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeTue May 20, 2008 3:52 pm

mira shkruajti:
kur nje ēun eshte i dashuruar perpiqet qe ti plotesoj deshirat te dashures.


dhe kjo eshte budallallik..........apo jo??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB


Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 38

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeTue May 20, 2008 7:03 pm

P.I.FIN shkruajti:
mira shkruajti:
kur nje ēun eshte i dashuruar perpiqet qe ti plotesoj deshirat te dashures.


dhe kjo eshte budallallik..........apo jo??????????

eshte budallalik sepse femrat e marrin per dobesi dhe te shfrytezojn ne kete rast....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO


Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 37
Location : Genova

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeWed May 21, 2008 3:13 pm

ne nje mendim me polsken jam edhe une , pastaj ku i plotesohen ndonjeher deshirat vajzave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era


Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:29 pm

eshte budallalik sepse femrat e marrin per dobesi dhe te shfrytezojn ne kete rast....[/quote]


une jam dakord por kjo gje nuk ndodh vetem me femrat. edhe cunat perfitojne nga femrat dhe madje ka raste dhe e teperojne apo jo?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja


Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 38

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeThu May 22, 2008 2:05 am

SIGURISHT QE PO SEPSE FEMRAT ATYRE U DUKEN MENDJELEHTA DHE DUAN TE PERFITOJN NGA RASTI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!


Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:54 pm

kshuqe qeka njejt si per djemt ashtu dhe per vajzat ne baze te postimeve qe lexova dhe pse tema ishte per diqka tjeter dhe paska vazhdu per diqka tjeter

hmm nuk di nese mund te thuhet kam qen i dashuruar por ashtu diqka me nje femen para shum kohesh dhe hmm nuk me kujtohet te kem bo naj gjo si lexova ate zgjohesha ne 3 te mjesit apo si ishte Laughing jo se nuk e doja ama gjithcka ka nje kufi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Sponsored content





Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?   Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare sjellje ben nje cun kur eshte i dashuruar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» cfare eshte dashuria per ju?
» cfare eshte bukuria?'

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions