MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Empty
MesazhTitulli: Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?   Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 9:13 pm

po jam zhgenjyer totalisht edhe ata persona sdua ti shoh me me sy .nuk egzistojne me per mua .tani kam nje shoqeri te mrekullueshme te cilen e vlersoj edhe respektoj me gjith zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Empty
MesazhTitulli: Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?   Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 3:12 pm

Po.
Besoje se njeriu gjate rrjedhes se jetes duhet e ndeshet me fenomene te ktilla, keshtu besoje, kjo do ti vije atije ne ndihme per te percakrtuar dhe per te zgjedhur shoqerin e tije. Populli thote: po nuk u rrezove nuk ngrihesh.
Gjithashtu thote edhe kete per shoqerin se: ka shoke per te pire nje kafe, ka shoke per te bere nje muhabet, ka shoke per tu shoqeruar me te, por ka edhe shoke qe mund ta kesh plotesishte besim duke pasur hyrie dalie familjare...
Sot shoqerit jane disi te dyshimta, kjo per fate te keq se kohet kan ndryshuar shume, pjestaret ne shoqeri nuk fuksionojne istiktivishte pro shoqeris, thjeshte e shohin si nje mjet argetimi deri ne destinacionin tjeter.
Zakonishte kur hyne interesi ne mes fillone dhe shkaterrimi i shoqeris.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?   Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 3:05 pm

Besoj qe s'ka njeri qe te mos jete zhgenjyer te pakten njehere nga shoqeria. Ky eshte nje fenomen shoqeror qe mund te ndoth te cdo kush, sado i kujdesshem dhe i mire te jete ai me shoqerin. Kjo ndoth si posoje, psh besimi i tepert qe kemi tek shoket, ose kur gabojm se ne i njohim plotesisht ata. Ndonjehere eshte dhe faji yne sepse kerkojme nga shoqeria me shume se ata munden te na japin, duhet ti kerkojme aq sa ata kane mundesi sepse sado qe mund te jemi nje shoqeri nuk do te thote se jemi te gjithe njelloj.
Me e mira do te ishte te kishim me shume besim te vetja sesa tek te tjeret!!! Besimi tek vetja eshte si ato hapat e para te nje femije qe sapo ecen me hapat e tija, shoqeria mund te ndihmoj te ngrihesh ose te rrezoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?   Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:25 pm

Po njehere nga nje shoqe dhe jam ndjer mjaft keq
as qe e kam pritur nje gje te till nga ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?   Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni zhgenjyer ndonjeher nga shoqeria?si e keni perjetuar....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions