MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   Thu Aug 06, 2009 9:12 pm

besoi se sduhet te kete mosmarrveshje ne boten virtuale sepse nuk njihemi asnje me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   Sat Aug 08, 2009 4:25 pm

Sjellja me e mire eshte te jesh i sinqert dhe te respektosh dhe mendimin e tjetrit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   Fri Aug 21, 2009 3:19 pm

Besoj qe sjellja e njeriut nuk duhet te ndryshoj, duhet te jete njelloj si ne boten virtuale ashtu dhe ne ate te perditshme (te zakonshme). N.q.s njeriu ka nje nivel kulture duhet ta ruaj dhe ta cfaq ate njelloj kudo qe te jete, sepse ndryshe do te ishte nje ipokrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com