MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 naten e mire !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:24 am

perpara se te largoheni mos ikni pa na pershendetur se na ngel hatri neve

atehere naten e mire nga mua !!!

sado qe duhet te them mirmengjes se shkoj ora 5 e mengjesit po hajt mo lol

bardho naten lal

shifna neser

puc!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: Re: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:26 am

Naten naten gjo e mire Laughing

shifena shifena Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: Re: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:19 am

ika une se skam studiuar fare sot .
naten e mire kalofshi nje nate sa me te kendshme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: Re: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:22 am

naten lal dhe shif hap syte te na nderosh Lushnjen ne provim eeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: Re: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:26 am

naten naten Bro! ishalla ki menjen tek msimi e jo tek gocat loool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 35
Location : Greece

naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: Re: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitimeTue May 05, 2009 2:40 am

Naten e Mire te Gjith Chattistave!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
naten e mire ! Empty
MesazhTitulli: Re: naten e mire !   naten e mire ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
naten e mire !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi