MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Dekodifikimi satelitar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alipasha
Antar i ri
Antar i ri
Alipasha

Numri i postimeve : 14
Join date : 20/06/2009

Dekodifikimi satelitar Empty
MesazhTitulli: Dekodifikimi satelitar   Dekodifikimi satelitar Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 12:21 pm

Doja te zgjeroja njohurite se si behet dekodifikimi nga dekoderi satelitar.
Neqoftese dikush ka njohuri ne kete drejtim, i lutem te me spjegoje diēka. Pershendetje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dekodifikimi satelitar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Informatikė dhe Internet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi