MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė Empty
MesazhTitulli: 'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė   'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 9:49 am

'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė Xhek1


'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė


Shekulli Online

| 16/07/2009

Njė ndėrtues mbeti i shokuar, kur ai zbuloi "imazhin fantazmė" tė
Majkėll Xheksonit nė pjesėn e pėrparme tė makinės, pikėrisht 13 orė
pasi ai kishte vdekur.
Baba i dy fėmijėve, 43-vjeēari Gary Sloggett, i kishte bėrė disa
fotografi makinės sė tij, "Rover 200", pėr t'i ēuar mė pas nė njė
revistė pėr shitje makinash.
Kur i shkarkoi fotot nė kompjuter, ai u shokua ndėrsa pa mbretin e
popit, i cili vdiq njė ditė para se ai tė shkrepte fotot, nga njė atak
nė zemėr.
Geri tha: "Ėshtė e jashtėzakonshme. Duket njė lloj reje, e cila ėshtė
formuar nė moment. Ua kam treguar foton shumė njerėzve, pa u thėnė
asgjė dhe ata menjėherė kanė thėnė: 'Ky ėshtė Jacko'. Pėr tė qenė i
ndershėm, unė jam pak skeptik dhe nuk jam fansi mė i madh nė botė i
Majkėll Xheksonit, por menjėherė sapo pashė figurėn nė kompjuter, atė
mė bėri tė mendoja. Nuk them qė unė jam njeri i veēantė, por ėshtė e
pazakonshme. Po tė shohėsh me kujdes foton, duket, madje, sikur ai ka
krahė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
 
'Fantazma' e Xheksonit shfaqet sėrish, kėsaj here nė njė makinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions