MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 perse jetojm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ermaltoli
Antar i ri
Antar i ri
ermaltoli

Numri i postimeve : 4
Join date : 11/05/2009
Age : 33

perse jetojm Empty
MesazhTitulli: perse jetojm   perse jetojm Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 9:31 pm

perse jetojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

perse jetojm Empty
MesazhTitulli: Re: perse jetojm   perse jetojm Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 2:25 am

JETA .....EH JETA
JETA ESHTE AQ E BUKUR AQ E MADHERISHME JETA ESHTE SENSI I EKZISTENCES JETA JE TI VETE SI PERSON
JETA ESHTE E MREKULLUESHME ME TE MIRAT E TE LIGAT E SAJ
EH SA FJALE TE BUKURA
E DI KUR E KUPTON VERTETE SE CFARE ESHTE JETA ???ATEHERE KUR E NDJEN SE PO TE SHKET NGA DUART ...ATEHERE FILLON E KUPTON CESHTE JETA
DHE NJE LINDJE DIELLI NE MENGJES TE BEN TE GEZOJE SI NJE BEBE I VOCKEL
DHE CA PIKA SHIU QE TROKASIN
LEHTAS NE DRITARE NDONJEHERE THUA EEH NA E SHPIFI SHIU ...POR ATEHERE QE JETA PO FILLON NDOSHTA TE NUMUROJE MBRAPSHT PER TY ATEHERE TI DO COHESH MENJEHERAZI E DO TE DALESH JASHTE E DO TE ADHUROSH SHIUN DUKE U LAGUR E QULLUR E TERA E TE MOS NDJESH ASPAK QE JE E LAGUR POR TE KUPTOSH VETEM QE TI JE ATY PO NDJEN PIKAT E SHIUT ...TI JETON
KJO EHSTE JETA MENDOJ NJE PERKUFIZIM KONFUZ I IMI PER MOMENTIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
perse jetojm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions