MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lamtumirė Majkėll Xhekson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Lamtumirė Majkėll Xhekson   Wed Jul 08, 2009 2:17 pm
Lamtumirė Majkėll Xhekson


Shekulli Online | 08/07/2009

Familja, miqtė dhe adhuruesit i dhanė dje lamtumirėn e fundit Majkėll Xheksonit, njeriut tė njohur si Mbreti i Popit.
Policia e Los Anxhelosit e shoqėroi familjen e kėngėtarit dhe miqtė e ngushtė nė njė ceremoni private ndėrkohė qė helikopterėt e medias gumėzhinin kudo nė ajėr. Ceremonia familjare e Majkėll Xhekson u zhvillua nė Varrezėn e Forest Loun tė lagjes Holliud Hills nė Los Anxhelos, vend ku janė varrosur qindra figura tė famshme tė artit amerikan.
Pas ceremonisė private, trupi i Majkėll Xhekson u dėrgua nė kompleksin sportiv tė qendrės Stejpėlls nė qendėr tė Los Anxhelosit pėr ceremoninė publike.
Njė orė e gjysėm spektakel 'live' u mbajt pėr ndėr tė njeriut qė beri histori nė muzikė. Shumė emra tė famshėm moren pjesė nė show, si Stevie Wonder, Mariah Carey, Usher, Lionel Richie, Kobe Bryant e Jennifer Hudson, etj.
Njė short pėr bileta pa para nė internet tėrhoqi mė shumė se 1,6 milion njerėz, por vetėm 8,750 adhurues me fat u zgjodhėn pėr tė marrė pjesė. Ēdo fitues mori dy bileta pėr ceremoninė nė qendrės Stejpėlls apo pėr transmetimin televiziv nė Teatrin Nokia aty pranė.

Mare nga gazeta Shekulli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
hashim t
VizitorMesazhTitulli: michail   Fri Jul 24, 2009 10:15 pm

Me te vertet ka qen nje nder kengtarert e par te pelqyer te mi. Ngushllime familjes se ti , edhe pse jam nje njeri me aturitet te lart hyna ne ket faqe se ish me te vertet e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Lamtumirė Majkėll Xhekson   Sun Jul 26, 2009 10:45 am

hashim t. Mire se erdhe ne forumin e Lushnja.com.
Do te ishte kenaqesi per ne te kishim ne shoqerin tone, njerezit me autoritet te lart jane gjithmone te mirepritur ne kete forume. Mendimet e fuqishme jane gjithmone shkendi drite ne tunel...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lamtumirė Majkėll Xhekson   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lamtumirė Majkėll Xhekson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dimal Basha:Lamtumirė LDK!
» Aksidenti i Xhorxh Majkėll, zbulohet makina luksoze e shkatėrruar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog