MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Bar Forumi *****(*)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:57 pm

mire e ke se edhe une jame pak i lodhur sot do me vinte mire nje kapucino se do shkoj te studioj tani .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:59 pm

Ej o niko po qar shkolle ben ti kshu se na shkon pak muabet me kafet qe po na bo favi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:59 pm

ahaha ok ok desha me e postu nji nga ato te famshmet e mia ketu por nuk e di pse sme del

gjithsesi do e postoj tani nga galeria Wink

dijeni qe jau bera makiatot ama der nga galeria shkoni ti merni vet Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:04 am

DjBardhi shkruajti:
Ej o niko po qar shkolle ben ti kshu se na shkon pak muabet me kafet qe po na bo favi Laughing

juridik mo bardhi , shume e veshtir po spiva kete makiaton e favit nuk studioj dot sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:11 am

aha aha shume mire po ku rri ti Rolling Eyes
favi ajde mo me ato makjatot Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:14 am

ehu bardho akoma se ke pi ti

niko e kullufiti shpejt e shpejt Laughing
e jotja u ftof

tjeter s'bej me une se e fika ekspresin Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:18 am

He mi sdo na e besh ee je e sigurte ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:24 am

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:31 am

Je e sigurte qe sdo te na besh dhe nji tjeter pasi qe u ftoh ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:33 am

te kuptova e dreq te kuptova po hajt se po ta bej dhe nji tjeter mqs do dhe gjys ore qe te dali e diela Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:09 pm

a ka nai gjo me pi sonte??? po pate i kafe turke pa sheqer te zime 2 here...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:12 pm

ne fakt Bardhi nuk eshte per momentin ka ik ne Shkup. te shohim a ka ndonje kamarjer verdall, nga une mos prisni se une jam banakjere jo kamarjere Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:13 pm

po bone ti mo lal se jemi msu ne me self servise.. vij e marr vet ne banak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:17 pm

po me qerasjen kush do merret??

une jo vallai se kam 2 dite pa pune Laughing

po i themi njehere Nikos mqs eshte pronari i lokalit qe ka marre Bardhi me qera ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:21 pm

po spranoj niko po paguj vet dhe kam me e lon edhe 100 lekshin bakshish....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:24 pm

ahaaa ashtu po do e bej me vrap Laughing

biles ne fakt varet sa bakshish do lesh se nga varesia e bakshishit varet dhe qerasja qe jep banaku
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:26 pm

nga banaku me mjafton nji buzqeshje....bakshishi 100 lek te vjetra se tjerat me duhen per lule dielli se skam mme ca shtyj diten...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:52 pm

Dua nji ness caffe shpeeeejt Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:06 pm

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
o daku po per ne qe se pijm alkolin a ka na nji long pjeshke se pjeshka me pelqen shum..


edhe per mua ndonje gje te ngjashme me pjeshken do doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 5:14 pm

Oj era moj tu paska ftoh pjeshka Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 9:27 pm

Tallava! shkruajti:
Oj era moj tu paska ftoh pjeshka Laughingpo pije ti o robo po e deshe se un dua leng kajsie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 9:29 pm

rri urte o era mos i jep shume se dehet ai pastaj dhe hajt te mbajme bardhin ne pastaj Laughing

e kam parasysh te dehur si do jete vetem tu kercy tallava
lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 9:40 pm

Eja mere lengun e kajsise era

Favi he mi ste pelqej kur dehem eeee Rolling Eyes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 9:43 pm

te merr meqaf Laughing te hypen vetja ne qef Laughing

ej ca te pi naj gje une sot se dua te dehem si bardhi
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:17 pm

ej kam nje propozim barin duhet ta administrajm pak na duhet nje barist ,nje kamarier , dhe nje pastrus dhe nje qe te na bieri pijet ne bare:
zgjidhni rolet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bar Forumi *****(*)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions