MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Bar Forumi *****(*)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:04 am

Ktu po hap nji bar ne forum se si ka hije forumit pa nji bar Very Happy

favi ajde freskohu me nji daniels Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:07 am

a ka naj redbull per me e trazu ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:08 am

Po mi po kemi gjitha llojet vetem thuje ti si e do ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:11 am

nji long highland me mire se ndrrova menie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:14 am

Ja lengun e ke nga shtepia meq eshte nata e pare e punes sot do jet free

Te befte mire !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:17 am

er dreq me mu tallesh ti eeee

ma kishe pru pa limon
nuk msove qe nuk msove i here
Laughing Laughing

dhe i here qe qerase ti e llive fare Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:19 am

po deshe ti ta le ne dore ty meq e di me mire se une kete pune Laughing

na falni po ai limon qe ishte ishte bo i tharte ishte prish dmth hahahhahahahhahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:27 am

epo rrofsh atehere

hajt se une ta kthej neser qerasjen se sonte kam ngel pa lek
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:28 am

Sonte dmth eshte freeeeeeeeeeee hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:30 am

aha epo sorry atehere
na nji makiato ta kesh qe te hapen syckat se u dhi tani kshu gdhi me fal
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:09 am

o daku po per ne qe se pijm alkolin a ka na nji long pjeshke se pjeshka me pelqen shum..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 12:22 pm

ua ka ka si nuk ka Laughing mjafton vetetm gojen te hapesh

si e do lengun se kemi nga te gjithe llojet.vetem ja prit sa te vij niko se ai eshte shefi dhe ai merret me qerasjet
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:09 pm

Favi bari o i imi ama jam me qera ne lokalin e nikos Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:40 pm

me fal bardhi se nuk e dija

O bardh a ta pi nji makiato pa lek ktu una se nuk kam shkuar ne pune sot por puna eshte se jam pa lek dhe sot une ! a ma qeras ti??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 7:00 pm

cdo te diele do jete free dhe me raste te tjera si festa te ndryshme ditlindje te antarve te forumit etj etj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 7:00 pm

E qerasi nikon me nji Pejonke Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 7:13 pm

o sa mireee
pse s'thua ti.... ti qenke per te hap lokal nga blloku dhe shpetoi rinia shqiptare Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:51 pm

une per vete nje uiski deshiroj , ku eshte kamarieri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 10:56 pm

DjBardhi shkruajti:
Favi bari o i imi ama jam me qera ne lokalin e nikos Laughing Razz

deklaroj qe , qe nga ky moment bari eshte i bardhit.
por me nje kusht , duhet te qerasi gjith antaret e forumit!
si thua bardhi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:08 pm

o mer niko e diele sot e keni vet sherbim pasi qe eshte dhe free kshtu qe ajdeni te bohena tapeeeeee
mira e more at uiskin ti ?? se kamarieret cdo te diele e kan pushim Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:12 pm

Ej po nji makiato sikur kerkova, prandaj qenka pa lek sot se qenka vetsherbim eee Laughing

mundesisht pa shkume ate makiaton
po qe me shkume le ta pij qeraxhiu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:15 pm

Favi hyn aty ke aparati ene na bo mu e nukos nga nji makiato me zemer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:17 pm

nikos* bardhi Laughing

ok ama ma bej nji mua me perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:21 pm

o bardhi po a the se eshte me vete sherbim?

keshtu qe mos te shpresojme kot po hajde e bejme vete .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:55 pm

o niko po une nuk di ta boj me zemer mer ndersa favi di Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
Bar Forumi *****(*) Empty
MesazhTitulli: Re: Bar Forumi *****(*)   Bar Forumi *****(*) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bar Forumi *****(*)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions