MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ndjeheni tani?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: si ndjeheni tani?   Sun Jun 01, 2008 5:02 am

une bomb fare ne shoqerin my dj famous Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 01, 2008 5:06 am

si ndihem?? hmmmm... ndihem juhuuiiiiii Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 01, 2008 5:09 am

mu po me bejne syte xixa nga ngjyra bardhit affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 01, 2008 5:10 am

hahahh dhe mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 01, 2008 5:13 am

ndihem duuuuuuuu gjuuuuuuuume lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 01, 2008 5:16 am

ndihem juhuiiiii dmth hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Thu Jun 05, 2008 9:14 pm

un ndihem mire qe ju te dy ndiheni mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Thu Jun 05, 2008 9:46 pm

i kam fut i teke ene me ka kalu gjith ai shtres qe kisha sot d.m.th po ndihem mire Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 08, 2008 12:07 am

dhe une ndhime mire qe ti po ndihesh mire qe une po ndihesha mire

por nuk ndihem mire se jam ftohur me duket Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 08, 2008 2:13 pm

PER MOMENTIN NDIHEM MIRE....KAM QEN JASHTE MROM E JAM KNOQ ................... cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Sun Jun 08, 2008 6:04 pm

per momentin sndihem mire fare , neser kam provim , ky shiu spo na pushon etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Mon Jun 09, 2008 5:05 am

Hmmm jam ftohur Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Mon Jun 09, 2008 11:19 am

jam pak e inatosur,mos te me dali njeri perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Mon Jun 09, 2008 11:24 am

upupu ishalla sme bie rruga !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Mon Jun 09, 2008 11:28 am

po jo mo niko ty ste bej dot gje se perfiton nga qe je admini i ketij siti por po te jete ndonje tjeter...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Mon Jun 09, 2008 12:56 pm

Per momentin tull fare se bona i shitje te modhge te kompanija ku punoj dhe mor shperblim nji dark sot dhe 15 euro ne fund te mujit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
fotogemelli
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 09/06/2008

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Mon Jun 09, 2008 1:59 pm

me mire nuk ka ku te veje!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   Tue Jun 10, 2008 4:51 pm

era shkruajti:
po jo mo niko ty ste bej dot gje se perfiton nga qe je admini i ketij siti por po te jete ndonje tjeter...

jam mbrapa teje Laughing


Jam ftoh keq he mamen Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si ndjeheni tani?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ndjeheni tani?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com