MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pushimet e veres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 7:14 pm

Ku do i kaloni pushimet e veres, dhe sa mire mendoni qe do ia kaloni ju atje?

Ketu mund te shkruani gjithcka mbi kete teme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 11:07 am

Pershendetie te gjitheve dhe ty Ledo, tem e bukur kjo per pushimet.
Une personalishte kete vite kam qen teper i ngarkuar me pune dhe e verteta eshte se mezi pres te mare pushimet dhe te fluturoje drejte shqiperis, gjithashtu kam edhe nje gezim shume te madh, martoj tim vella Nardin me Griselden dhe me kete raste ju uroje jete te lumtur, u trashegofshin dhe u lumturofshine, ju realizofshin te gjitha deshirat dhe enderrat, perparofshin ne jete, zoti ju dhente dashuri dhe lumturi...... Mbi se gjithash u befte nje kryefamiliare dhe baba i denje.......
fluturoo fluturoo fluturoo fluturoo fluturoo fluturoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 6:02 pm

etmond shkruajti:
Pershendetie te gjitheve dhe ty Ledo, tem e bukur kjo per pushimet.
Une personalishte kete vite kam qen teper i ngarkuar me pune dhe e verteta eshte se mezi pres te mare pushimet dhe te fluturoje drejte shqiperis, gjithashtu kam edhe nje gezim shume te madh, martoj tim vella Nardin me Griselden dhe me kete raste ju uroje jete te lumtur, u trashegofshin dhe u lumturofshine, ju realizofshin te gjitha deshirat dhe enderrat, perparofshin ne jete, zoti ju dhente dashuri dhe lumturi...... Mbi se gjithash u befte nje kryefamiliare dhe baba i denje.......
fluturoo fluturoo fluturoo fluturoo fluturoo fluturoo

Te trashegohen dhe jete te lumtur . Dhe kur te behesh xhaxha na njofto qe te urojme !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 6:04 pm

Mezi po pres te mbaroj sezonin e provimeve dhe te shkoj ne greqi do qendroj aty per rreth dy jave dhe me pas do nisem per ne shqiperi . dhe ne funt te gushtit do kthehem serisht !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 3:23 pm

Faleminderit per urimin Niko.
Shume bukur, meqe do vish ne greqi, shpresoj te takohemi e te njihemi nga afer, te te qerasim se jo per gje po ne jemi dhe tradicional dhe mikun e presim me respekt dhe nderim..... hop hop hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 3:35 pm

Tani qe mbaruan provimet dua te shkoje patjeter ndonje jave me pushime. Une personalisht do shkoje per nje jave ne Mykono te Greqis dhe nje jave ne Shqiperi. Me ne fund mbas kaqe kohesh do te khehem ne Shqiperi.hopPushimet e veres 19545

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pushimet e veres Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimet e veres   Pushimet e veres Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pushimet e veres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions