MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kirurg plastik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
borbardha
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 10/06/2009

MesazhTitulli: kirurg plastik   Thu Jun 11, 2009 1:15 am

pershendetje.jam e re ne kete portal.do doja te puesja po di ndo njeri nga ju....neqofte se ka kirurg plastik ne shqiperi.Edhe po pati,ku mund ta gjeje.Tek kush klinik?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: kirurg plastik   Thu Jun 11, 2009 2:43 am

Pershendetje! Per kete problem nuk jam shume i informuar sepse nuk jetoj ne Shqiperi, por mesa di dhe kam degjuar mund te drejtohesh ne Tirane ne spitalin "Nene Tereza", gjithashtu hidhi nje sy dhe ketyre linkeve te meposhtem:

Per mendimin tim me mire do ishte te shkoje tek "Nene Tereza", pasi atje kane shkuar shume VIP.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
borbardha
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: kirurg plastik   Thu Jun 11, 2009 3:02 am

faleminderit shume ledi.edhe un nuk jetoj ne shqiperi,prandaj pueta se mos ka atje.sepse ne greqi cmimet jan shume te larta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kirurg plastik   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kirurg plastik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com