MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje: Aksident, e ze gjumi ne timon, perplaset me trailer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Lushnje: Aksident, e ze gjumi ne timon, perplaset me trailer Empty
MesazhTitulli: Lushnje: Aksident, e ze gjumi ne timon, perplaset me trailer   Lushnje: Aksident, e ze gjumi ne timon, perplaset me trailer Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 11:10 am

Lushnje: Aksident, e ze gjumi ne timon, perplaset me trailer
09 June, 2009 01:58:00

Nje shtetas ka gjetur vdekje tragjike rreth ores 23 te mbremjes se djeshme kur ai ka qene duke drejtuar automjetin e tij tip benz. Gjate udhetimit ate e ka zene gjumi e si pasoje ai eshte perplasur me nje automjet tip trailer duke e goditur ate nga pas, pohuan per Fieri.com burimet policore fierake.

Sipas ketyre burimeve mesohet se ka qene ora 23 e mbremjes se hene kur ne afersi te Kolonjes ne rrethrrotullimin e ketij fshati automjeti tip benz me targa LU 0956 C qe drejtohej nga Kimet Kaja 60 vjec i martuar me femije ka goditur nga pas nje automjet tip trailer me targa FR 3315 A qe drejtohej nga Altin Rama. Burimet policore pohuan se drejtuesi i benzit ka qene me shpejtesi shume te madhe dhe e kish zene gjumi ne timon. Kjo ka sjelle qe ai te godas nga pas automjeitn e tonazhit te rende qe si pasoje ka gjetur vdekje te menjehereshme pasi automjeti benz eshte shtypur i teri.

Pas njoftimit te policise rrugore eshte kerkuar ndihma e zjarrfiksave te cilet kane mberritur ne vendngjarje dhe kane arritur presin disa pjese te automjetit te shtypur duke bere te mundur te nxjerrjin e trupit te pa jete te 60 vjecarit Kaja.Fieri.com / Xhemil Beharaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Lushnje: Aksident, e ze gjumi ne timon, perplaset me trailer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions