MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje. Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Lushnje. Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė Empty
MesazhTitulli: Lushnje. Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė   Lushnje. Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:40 am

Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė
KRISTAQ THANASI | 08/06/2009
LUSHNJE- Pėrfshihet nga flakėt banesa e kandidatit tė Partisė Republikane tė Lushnjes, njėherėsh mjek nė spitalin e qytetit. Lajmin e konfirmojnė burime tė policisė, sipas tė cilave ngjarja ka ndodhur dje, kur nė banesėn e shtetasit Robinson Lipe nuk ndodhej njeri. Zjarri ėshtė parė nga komshinjtė, tė cilėt tė alarmuar kanė njoftuar policinė, e cila ka mbėrritur sė bashku me zjarrfikėset. Falė punės sė shpejtė u evitua pėrhapja e flakėve nė pjesėn tjetėr tė banesės. Pas shuarjes sė zjarrit u bė edhe bilanci i dėmtimeve. Nga zjarri ishin djegur tė gjitha sendet elektro-shtėpiake tė ndodhura nė dhomėn qė u pėrfshi nga flakėt. Mendohet se zjarri ėshtė shkaktuar nga njė shkėndijė elektrike. Hetimet e para tė ekspertėve e pėrjashtojnė njė zjarr tė qėllimshėm, por policia gjithsesi pritet tė dalė me njė pėrfundim zyrtar pėr kėtė ngjarje, nga e cila pati vetėm dėm materiale.
Lushnje. Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė 2181043589_be8c38747c

Mare nga gazeta Shekulli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
 
Lushnje. Zjarr nė banesėn e kandidatit tė PR-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions