MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 "Burri mė shfrytėzoi si prostitutė"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

"Burri mė shfrytėzoi si prostitutė" Empty
MesazhTitulli: "Burri mė shfrytėzoi si prostitutė"   "Burri mė shfrytėzoi si prostitutė" Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:54 am

"Burri mė shfrytėzoi si prostitutė"

Historia e njė vajze nga Fieri, qė u trafikua nė Angli nga bashkėshorti


I premton martesė dhe e dėrgon
nė trotuaret e Belgjikės dhe Anglisė.
Kjo ėshtė historia e njė
vajze nga Fieri, e cila ėshtė martuar
me Hysni Sokolajn, i cili e ka shfrytėzuar
pėr vite me radhė rrugėve tė
Londrės. Denoncimi ėshtė realizuar
tri vite me parė, ndėrsa ditėt e
fundit dosja ndaj tropojanit ka shkuar
pėr gjykim nė Gjykatėn e Krimeve
tė Rėnda. Sipas kėrkesės pėr
gjykim, Sokolaj dhe e dėmtuara E.,
janė larguar me gomone nga qyteti
i Vlorės pėr nė Itali. Mė pas kanė shkuar
nė Francė e mė tej nė qytetin e
Anversės. Nė kėtė qytet janė sistemuar
nė shtėpinė e njė shokut tė
Hysniut, tė quajtur Agron Lumneshi.
Hysniu i ka thėnė E.-sė se do
tė dilte tė punonte si prostitutė. Kallzimtarja
e ka kundėrshtuar, duke i
thėnė se i kishte premtuar qė do tė
shkonin nė Londėr, ku do tė krijonin
familje. Pasi ka hasur nė kundėrshtimin
e tė dėmtuarės, Hysni Sokolaj
ka ushtruar dhunė fizike ndaj saj,
duke e rrahur me rripin e pantallonave,
e shponte me thikė, si dhe
e qėllonte me sende tė forta nė
kokė. Mė pas ajo ka pranuar tė ushtrojė
prostitucion. Pas dy muajsh
shkojnė nė Londėr, ku vazhdon
shfrytėzimi. Sipas dosjes sė
prokurorisė, mesatarisht e dėmtuara
kryente marrėdhėnie seksuale
me 20 klientė dhe fitimi ishte
400-500 sterlina nė ditė. Gjatė kohės
prej 5 vjetėsh qė ėshtė
shfrytėzuar si prostitutė nga Hysni
Sokolaj, ka mbetur 4 herė shtatzėnė
dhe mė pas i ka abortuar
fėmijėt nga presioni i tij.


"Burri mė shfrytėzoi si prostitutė" Child-trafficking_246

Mare nga gazeta Shqip.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
erjola
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 30
Join date : 04/05/2009

"Burri mė shfrytėzoi si prostitutė" Empty
MesazhTitulli: burri me shfrytezoj si prositute   "Burri mė shfrytėzoi si prostitutė" Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 12:15 pm

shum gje e keqe kjo se nuk ta pret mendja kurr qe njeriu yt i beses mund te bej dicka te till se kjo do te thot qe ai nuk te shikon si njeri me ndjenja por si nje objekt pune .me vjen me te verten se shum femra bjen viktima te tilla dhe ne te shumtat her kan nje perfundim te keq ca te them me kta burra duan plumin ne lule te ballit kta lloj tipash nuk e meritojn te jen njeres poir kafsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Burri mė shfrytėzoi si prostitutė"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions