MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Microsoft Bing lansohet mė herėt sesa qė ėshtė pritur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 36
Location : Athens

Microsoft Bing lansohet mė herėt sesa qė ėshtė pritur Empty
MesazhTitulli: Microsoft Bing lansohet mė herėt sesa qė ėshtė pritur   Microsoft Bing lansohet mė herėt sesa qė ėshtė pritur Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 11:45 pm

Microsoft Bing lansohet mė herėt sesa qė ėshtė pritur Bing1243888893065
Me siguri qė Bing ende e bart ndėr vete etiketėn “beta”, por makina
kėrkuese e Microsoft me emrin e saj karakteristik, ka startuar motorin
dhe po ecėn si mė sė mirė, dhe atė disa ditė mė herėt sesa qė ėshtė
pritur.
Nė hapat e parė qė po vėrehen shihet njė rishikim i butė i tė gjitha
linjave tė para tė secilit artikull qė ėshtė gjetur ndėrsa nė anėn
tjetėr opsioni i kėrkimit tė fotografive do tė duhej ta bėjė Google qė
tė nxejė karrigėn mė shumė – me njė fjalė Bing ecėn njė hap pėrpara nė
terme tė kėrkimit tė madhėsive tė ndryshme, tė fotografive landscape
dhe portret, e edhe fytyra, kokė, krahė e pjesė tė tjera tė trupit.
Mė e mira e tė gjithave ėshtė se shfaq rezultatet nė njė faqe
pavarėsisht nėse janė 10 apo 10.000 rezultate. Ju gjithashtu mund tu
bėni zoom imazheve, tė cilat mund tė ndalohen ose tė moderohen me
filterė tė ndryshėm nėse ju aksidentalisht nuk dėshironi tė shihni
asnjė prej pjesėve trupore tė pėrmendura mė lartė.
Shpejtėsia e madhe dhe pamja e bukur janė elementet e pėrshtypjeve tė
para, kurse fakti qė Bing ėshtė pėrfshirė si opsion pėr makinė kėrkuese
nė Internet Explorer 8 ėshtė diēka tė cilės mund ti thuhet shėrbim
konsumatorėsh si ia do rendi.

Per ta shikuar beni click ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Microsoft Bing lansohet mė herėt sesa qė ėshtė pritur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Informatikė dhe Internet-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi