MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mire se ju erdha dhe une :lol:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:31 am

Ja mire se erdha dhe une me ndihmen e favioles Laughing

Jam Bardhi dhe jam nga Dardania - Gjilani

Shpresojme se do kalojm mire se bashku!


Edituar pėr herė tė fundit nga DjBardhi nė Sun Jun 01, 2008 4:33 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:32 am

mirese vjen yllo e kush nuk kalon mire ne shoqerine tende Razz

gjithsesi eshte nder i madh per neve ti kemi forumistat si puna jote

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:25 pm

sa te keq se jeni mund te di pse nuk me keni uru mire se ardhje mua ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:20 pm

mire se na erdhe bardhi(tallava) . qendrim te gezuar ne forum...(po tani jam me e keqe?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:09 am

PO jo mi era nuk po thoja te kqija po te keq Laughing
kshu qe gjinia e bute kan nje vend shume te rendesishem tek une Razz


Kam deshmitare favin tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:37 pm

Laughing Laughing

_________________
Mire se ju erdha dhe une :lol: Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:15 pm

he mi kam genjy une kshu ????

apo sbera dhe grun e 5????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:21 pm

Laughing Laughing jo re jo prandaj po qeshja po na thuj der sa do e cosh numrin Laughing

_________________
Mire se ju erdha dhe une :lol: Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:25 pm

Hmm nuk i thom jo asnjeres lol!

numri i pakufizuar Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: tina   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 8:44 am

pershendetje te gjithve un jam tina nga KOSOVA POR ME BANIM JASHT SHTETIT jeni vertet nje forum i mrekullushem ja vlen te hyn nje njeri shpresoj se do ja kaloim mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeTue Feb 02, 2010 12:33 pm

Mirseerdhe Tina , shpresoj tia kalosh sa me mire .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: tina   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 3:31 pm

Faliminderit NIKO
PERSHENDETJE,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Mire se ju erdha dhe une :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju erdha dhe une :lol:   Mire se ju erdha dhe une :lol: Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire se ju erdha dhe une :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions