MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ciccio
Antar i ri
Antar i ri
ciccio

Numri i postimeve : 1
Join date : 24/05/2009

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun May 24, 2009 7:46 pm

Pershendetje te gjitheve.une jam ciccio anetar i ri i Lushnja portal.jetoj dhe punoj qe prej 12 vjetesh ne VENEZIA - ITALI.Besoj se do te ndihem mire ne shoqerine tuaj.Faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 36
Location : Athens

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun May 24, 2009 8:33 pm

Pershendetje Venezia!!! Besoj qe te kalosh sa me mire ne shoqerin tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: hi   Pershendetje Icon_minitimeSun May 24, 2009 11:02 pm

mirse erdhe te uroj tja kalosh sa me bukur ne shoqerin ton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 12:47 am

welcome amico! Wink

_________________
Pershendetje Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 1:41 am

Mireseerdhe ne ne forumin lushnjar , shpresojm te gjendesh sa me mire ne shoqerin tone lushnjare dhe te miqeve tane .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi