MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist! No coment!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist!  No coment! Empty
MesazhTitulli: Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist! No coment!   Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist!  No coment! Icon_minitimeSat May 23, 2009 3:25 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist!  No coment! Empty
MesazhTitulli: Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist! No coment!   Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist!  No coment! Icon_minitimeSat May 23, 2009 3:33 pm

Sado pegjegjesi ligjore te kene "gardiant" per ruajtjen e objekteve te rendesis se larte, kjo nuk i arsyeton ata ne asnje menyre qe te sillen si "kafshe" me ate pjes njerezish te cilet shoqeria jone u detyrohet kaq shume dhe duhet te kujdeset per ta ne maksimum.
Dhe nuk e di se si mund ta arsyetoj dikush kete siellje bagabonte e rraciste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Nje qorr nga mendja,godet te verberit si Nazist! No coment!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblog.com