MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje Empty
MesazhTitulli: Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje   Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje Icon_minitimeTue May 19, 2009 12:32 pm

Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje


Kristaq Thanasi | 18/05/2009


Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje Thike

FIER - Njė 24 vjeēare ka pėrfunduar e plagosur ne spital, pas nje sherri banal mes kunatash qe ka degjeneruar ne goditje me thika sot nė lagjen "16 Prilli" ne Fier.
Dallandyshe Alushaj (Hamzaraj) dhe Adelina Hamzaraj janė grindur mė parė mė fjale e mė pas Dallandyshja 35 vjeē ka qėlluar mbi kunatėn, - sipas burimeve te policise.
Ngjarja ka ndodhur rreth orės 10:00, pak pasi prindėrit e Adelinės kishin shkuar tek e bija, Adelina. Pasi kanė qėndruar pėr rreth dy orė Adelina iu ėshtė lutur atyre qė tė qendronin pėer dreke por ata nuk kanė pranuar. Nė shtepi mė pas ka mbėrritur Dallandyshja, motra e burrit tė Adelinės. Pasi janė larguar prindėrit e Adelines, Dallandyshja ka debatuar me kunaten duke i thene qe "duhej te kidhte kembengulur pėr ti mbajtur pėr dreke pasi ishte kohe dreke e tė mos keqkuptoheshin (!)".
Debati per "menyren e sjelljes" ka degjeneruar me pas ne grindje fizike . Dallandyshja ka marre nje thike qė ka gjetur mbi tavolinėn e aneksit tė shtėpise dhe ka qelluar mbi kunaten. E plagosura, gjendet jashte rrezikut per jeten, sipas burimeve spitalore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
 
Stresi, thikė mbi kunatėn pėr njė fjalė goje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions