MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutori nga Lushnja ekstradohet nga Italia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Tutori nga Lushnja ekstradohet nga Italia   Mon May 18, 2009 10:59 am

Tutori nga Lushnja ekstradohet nga Italia

FIER - Interpol Tirana ka sjellė nė pranga Bledar Sinanin nga Lushnja, pasi ėshtė dėnuar pėr shfrytėzim prostitucioni dhe falsifikim dokumentesh. 36-vjeēari ka qenė person i shpallur nė kėrkim, pasi Gjykata e Lushnjės e ka dėnuar me tetė vjet burg pėr veprat penale tė shfrytėzimit tė prostitucionit nė rrethana rėnduese dhe falsifikim tė pasaportave, letėrnjoftimeve e vizave. Burime zyrtare nga policia e Fierit pohuan se Sinani ėshtė arrestuar disa javė mė parė nė Itali. Pas kryerjes sė procedurave, ai ėshtė ekstraduar dhe njė ditė mė parė ėshtė kthyer nė Shqipėri nga aeroporti “Nėnė Tereza”, e mė pas nė burgun 302 nė Tiranė, pėr tė vuajtur dėnimin. Sinani ka trafikuar pėr qėllime fitimi nė Itali njė vajzė me inicialet A. Q., e cila ėshtė shfrytėzuar pėr dy vjet radhazi. Pas gjyqit nė mungesė, Bledar Sinani ėshtė dėnuar me 8 vjet burg.

A. P.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Tutori nga Lushnja ekstradohet nga Italia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog