MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ja mire se ju erdha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:13 am

pershendetje te gjitheve !!!!

Une jam Goca_babit !!
Lindur e banuse ne Lushnje per me te shumten e kohes por qe prej disa vitesh jam larguar prej andej.
qe sot jam pjese e ketij forumi dhe falenderoj Nikon per ket gje
Very Happy

kam shume mall per qytetin tim sepse aty kam kaluar nga momentet me te bukura dhe me te trishtuara po ashtuu

dhe regjistrimi dhe kontakti me lushnjare me ben te ndihem sa me afer qytetit tim
pershendetje per te gjithe anetaret pa perjashtim qofshin lushnjare a jo
Edituar pėr herė tė fundit nga goca_babit nė Fri Jun 06, 2008 12:08 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:27 am

Ja mire se na erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:29 am

awwwwwwwwwww kush me erdhi muve lol

muq muq ty siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:27 pm

Ey oj ti siper po pse nuk na urojne mire se ardhje kta neve Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:30 pm

une them se nuk kan pas shume kohe me i pa te gjitha kta lal
plus qe jane dhe me sezon

pastaj gjithe kto tema qe u hapen per njehere ku do postonin me perpara Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:15 pm

ja mire se na erdhet ju siper.na nderoni me pjesmarrjen tuaj. uroj qe tia kalojme mire sebashku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 10:48 pm

faleminderit Era!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:22 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very MadLaughing Laughing

_________________
ja mire se ju erdha Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:24 pm

Razz Razz Razz Razz


Cool Cool Cool I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
abushi
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 02/06/2009
Age : 35
Location : italia

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 12:36 pm

jam arbri pershendes te gjithe lushnjaret....kam vite qe nuk kthehem ne lushnje deshiroj te vihen ne kontakt me njdonje ish futbollist te vitit 2002 te gafurr taullaut Mad Basketball cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 12:21 pm

mir se erdhe abushi te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Sponsored content
ja mire se ju erdha Empty
MesazhTitulli: Re: ja mire se ju erdha   ja mire se ju erdha Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ja mire se ju erdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi