MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje per ata qe jane online

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:28 pm

mirmengjesi era dhe niko !! Smile

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:37 pm

mirmengjes o trendafil me vese....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 12:50 am

nje pershendetje per favin dhe landin !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 4:36 pm

PERSHENDETJE PER DINARTEN ERXHIN NIKON DHE VIZITORIN !!!

KALOFSHIT NJE DITE TE KENDSHME SOT NE SHOQERINE E FORUMISTAVE TE FORUMIT TE LUSHNJES

JU PERSHENDES !!
eeeee

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 9:37 am

Pershendetje per Eevisin qe ndodhet online !!! Smile

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 9:40 am

ME TOO....FAVIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 10:38 pm

Pershendetje per cufo cufo o kukudh qe eshte online haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:52 am

pershendetje per tapen qe eshte online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:21 am

pershendetje speciale per favin eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:23 am

Ueee si se pash une keteqe qenka online Very Happy

Pershendetje mi Era dhe shyqyr qe u takuam njehere online Very Happy
muaq per Eren

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:25 am

shyqyr mi favi se jemi bere per mall...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 10:35 am

o favi erdhe ti mi...sa qef ii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 10:37 am

pse mi tka vajt mendja per embelsira eeee qe thua sa qef Laughing Laughing

mirmengjesi Era Very Happy

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 10:46 am

jo o goce mos e prish muabetin se ekemi len ke kripa lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:31 pm

pershendes veten time qe jam online haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:53 pm

dhe une pershendes veten time dhe veten tate gjithashtu qe jemi online haaaahaaahhaa

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:32 pm

pershendetje per favin dhe saren qe jane online.....po pati dhe ndonje tjeter e pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:42 pm

Pershendetje vajza , me kapi syri dhe klein online po sa ti mari doren klei forumit nga viti tjeter e pres kthimin e pershendetjes une haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:45 pm

do ti qe edhe une ekisha kuptuar qe ishte nje tjeter por sma merrte mendja qe ishte klei. pershendetje dhe per klein pra apo iku fare ai?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:48 pm

Me duket se sja dilte dot me 3 haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 8:48 pm

Jam edhe une online ,por tashti sa hyna.Ju pershendes te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 9:11 pm

une pershendes veten qe jam on line.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:12 am

persh Favin qe ehste ne linj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:34 pm

O Tape po ku je o burr se ke humb fare??

Pershendetje dhe respekte plako sado qe per momentin je offline Smile

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 3:44 pm

Heyyy pershendetje Niko Smile)))))

_________________
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje per ata qe jane online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions