MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Udhetonte me motor, aksidentohet 23-vjecari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Udhetonte me motor, aksidentohet 23-vjecari   Fri May 15, 2009 4:19 pm

BERAT- Nje aksident i rende me pasoje plagosjen e 23-vjecari, ka ndodhur mesditen e djeshme ne aksin rrugor Berat-Lushnje. Klodian Bani, i cili udhetonte me nje motor, mesohet te jete perplasur me nje mjet tip "Benz" qe udhetonte drejt qytetit. I riu udhetonte ne drejtim te baneses se tij ne fshatin Banaj, kur e ka perplasur autovetura me targa TR 0958 M, ne afersi te fshatit Syzez. Policia mberriti ne vendngjarje dhe gjate hetimit te pare konkludoi se 23-vjecari ka humbur kontrollin e mjetit. Bani eshte derguar me urgjence drejt spitalit te Beratit, ku ndodhet ne gjendje kritike per jeten, nen kujdesin e mjekeve. Hetime per aksidentin po kryejne edhe ekspertet e Qarkullimit Rrugor, kurse ne pyetje eshte marre shoferi i autovetures, qe gjendet i shoqeruar deri ne perfundim te ceshtjes.

E. H.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Udhetonte me motor, aksidentohet 23-vjecari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog