MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Une jame Artemis dhe sapo fillova

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Artemis
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 15/05/2009

Une jame Artemis dhe sapo fillova Empty
MesazhTitulli: Une jame Artemis dhe sapo fillova   Une jame Artemis dhe sapo fillova Icon_minitimeFri May 15, 2009 2:48 pm

Une jame me origjine nga Lushnja, por nuke di shume per te. Nuke jame katundare, sic thote durimi, por prinderite jane nga qyteti dhe me shume kemi jetuar ne Tirane e pastaj ne Greqi.
E prisja me te bukure faqen per lushnjarte
ju veteme i beni qejfin me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artemis
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 15/05/2009

Une jame Artemis dhe sapo fillova Empty
MesazhTitulli: Re: Une jame Artemis dhe sapo fillova   Une jame Artemis dhe sapo fillova Icon_minitimeFri May 15, 2009 2:49 pm

ashtu si petrula, dhe une do mbaroje me shpejte se nuk me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

Une jame Artemis dhe sapo fillova Empty
MesazhTitulli: pershendetje artemis   Une jame Artemis dhe sapo fillova Icon_minitimeSat May 16, 2009 11:21 pm

mir se na erdhe artemis te uroj tja kalosh sa me mir ne shoqerin ton sa per katunar un e thash thjesht si shaka megjithse nuk kam problem te the sem jam fshatar sa per faqen ketu te gjith se bashku do mundomi qe ta bejm nje faqe te preferuar dhe sa per forumin un besoj se nuk esht vetem i lushnjarve por i gjith shqipetarve >>>>shjesht esht nje pik ku mund te flasesh me lushnjar>>> feja e shqipetarit esht shqiptaria>>>jam durimi dhe sapo mbarova cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Une jame Artemis dhe sapo fillova Empty
MesazhTitulli: Re: Une jame Artemis dhe sapo fillova   Une jame Artemis dhe sapo fillova Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une jame Artemis dhe sapo fillova
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions