MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje per ata qe jane online

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:03 am

tung te gjitheve

pershendetje per nikon qe eshte online Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:05 am

gjithashtu edhe une te pershendes dhe te falenderoj per pjesmarrjen tuaj . shume falemnderit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:48 am

une i pershendes teee gjitheeeee qe jan online Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:51 am

per momentin vetem 2 nga kukudhat e nates jane online

me & you
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:25 pm

te pershendes erviola . dhe urimet e mija per temat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 5:31 pm

pershendetje dhe per ty esmerke

nga Faviola Very Happy
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:00 pm

pershendetje per Bardhin dheper Nikon Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:01 pm

pershendes faviolen , djbardhin , dhe veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:38 pm

pershendetje back 2 u 2 favi e niko dhe nji pershendetje dhe per miren qe erdhi tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:45 pm

pershendetjeve anetareve qe jane online

bardhi, niko dhe mira

tung te gjitheve!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:46 pm

pershendetje per saren dhe per vizitorin qe jane online ket moment Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:43 pm

pershendetje per Klein dhe Miren qe ndodhen online Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:46 pm

po mua ku me lat? shaka!

pershendetje te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:48 pm

po ky kur u fut qe se pam hic ???

pershendetje dhe per nikon Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:32 pm

Pershendetje onlinsave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:36 pm

mirmengjesi te gjitheve dhe kti palacos siper qe mka lene pa gjume gjithe naten mbreme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:40 pm

epo si asi shenje qe jam ne horoskop ske qi besh lol plus qe dhe ti mire qendrove lol lol lol looooooooooooool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:44 pm

po re po i ben qefin vetes

pershendetje Tallavan per eren saren dhe vizitorin qe jane online Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:46 pm

gjithmon me harron kjo favi mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:47 pm

hahhaha sa do e shkruja pershendes nikon qe me shpeton nga syte gjithmone sa here futet lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:56 pm

pershendes nikon dhe faviolen qe jane online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:59 pm

Po mua pse sme pershendet mi amooooon Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:05 pm

uaaaa mos u merzit se edhe ty te pershendes... Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:55 pm

pershendetje per personat qe jane online . niko,klarko dhe tallavai qe po meson per provimin qe ka neser ama e fut naj here koken kshu ne forum Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:21 pm

pershendetje dhe per ty siper Razz

ta them te drejten nuk kam qen duke mesuar ta kam thene i di skam nevoj ti mesoj Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
pershendetje per ata qe jane online Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje per ata qe jane online   pershendetje per ata qe jane online Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje per ata qe jane online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions