MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ermaltoli
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 11/05/2009
Age : 31

MesazhTitulli: si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr ?   Tue May 12, 2009 9:16 pm

si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr ?   Wed May 13, 2009 12:41 am

Ne radhe te pare te pershendes Ermal, sepse nuk e di eshte hera e pare apo jo qe mer pjese ne forum.
Une do te pergjigjesha, ''nje ender qe do te behet realitet''. Por nuk besoj se eshte kjo me kryesorja .Problemi qendron qe jo te futemi vetem si shtet por dhe si njeres evropian (me nje mentalitet dhe koncept te ri ). Tani per tani kemi akoma shume probleme per te zgjidhur si p.sh, me energjitiken, infrastrukturen, korrupsionin... etj. Deshira jone eshte e madhe por nuk duhet te presim me duart nga qelli , kjo sigurisht varet dhe nga ne, nga njerezit, vete populli duhet te beje dicka me teper. Nuk duhet ta leme cdo gje ne doren e politikaneve. Duhet te ushtrojme dhe ne nje fare presioni , sepse ata e marin fuqine nga vota jone. Kjo pyetje ka nje pergjigje te perbashket per ne shqiptaret, por qe te arrihet duhen shume mendje te jene ne nje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr ?   Wed May 13, 2009 12:50 pm

DO shohim njeher se si do vene zgjedhjet sepse tani per tani eshte perqendruar aty e gjithe vemendja .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
erjola
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 30
Join date : 04/05/2009

MesazhTitulli: si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr   Wed Jun 10, 2009 11:34 am

normale qe enderr shqiperija esht shum mbrapa akoma ne nuk kemi drita edhe uj dy gjerat me kryesore duam te hyjm edhe ne evrop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
luan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 29/01/2010
Age : 38
Location : ireland

MesazhTitulli: hyrja ne europ   Fri Jan 29, 2010 2:33 pm

shqipetaret medojne se me hyrja e shqiperis ne europ do ti bej te lumtur dhe te pasur. Do kete nje levizje te lire dhe asgje tjete ,korrupsjoni do behet edhe me i forte dhe aqe me keq per europjanet qe do duan te investojne per bisnese ne shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e mendoni hyrjen ne evrop realitet apo enderr ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me "zejėn" e seksit nė Evropė?!
» Sulejman Lokaj: Evropė, ndėrgjegjen ku e ke?!
» Vullnet Mato: MU SHFAQ ZOTI NĖ ĖNDĖRR MESNATE
» Adelina Dokja: Ne enderr me shen Merine!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog