MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bjordi nė tė tjera foto provokuese me meshkuj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Bjordi nė tė tjera foto provokuese me meshkuj   Tue May 12, 2009 3:25 pm

Bjordi, ai djaloshi i brishtė i cili nė fillim tė “Big Brother 2” mendohej se do na sillte spektakėl falė natyrės sė tij pa komplekse, si njė djalė i rritur nė perėndim, sot i ka kaluar tė gjitha parashikimet tona. Na ka mallėngjyer me historinė prekėse tė familjes sė tij, pasi nuk ka arritur tė takojė asnjėherė babain e tij biologjik, tė gjithė kemi mėsuar mbi detajet e jetės sė tij si dhe herėn e kaluar “Panorama Plus” botoi njė shkrim ku tregohej se ai ka edhe njė motėr nga babai e cila ka mundur ta njohė nga spektakli ashtu si i ati.

Bjordi i ka bėrė tė gjithė tė ėndėrrojnė me historinė e dashurisė me Adelėn, vajzėn e cila deri pak kohė mė parė ia kishte kthyer nė mision tė pamundur afrimin me tė. Ndėrsa sot falė kėmbėnguljes sė Bjordit, por edhe lojės jo pak tė sofistikuar tė Adelės, spektakli vazhdon edhe poshtė ēarēafėve. Mamaja e Bjordit ka qenė gjithnjė aktive nė spektakėl dhe nė media, duke e ndihmuar tė birin pėr mė shumė popullaritet dhe mbėshtetje.

Qysh nė fillim, mbase nga ėmbėlsia qė ai djalė ka transmetuar, Bjordi ėshtė lakuar si njė djalė qė pėlqen jo vetėm femrat por edhe meshkujt, fakt ky qė ėshtė pėrgėnjeshtruar nga ish e dashura e tij por edhe nga e ėma. Disa foto tė Bjordit tė publikuara nė gazeta dhe revista e tregonin atė tė veshur si femėr dhe nė disa pozicione provokuese me djemtė. Por historia e tij me Adelėn bėri qė tė mos flitej mė pėr kėtė argument. Ndėrkohė ne kemi arritur tė sigurojmė disa foto tė tjera, tė cilat e tregojnė Bjordin pėrsėri nė shoqėri me djem tė cilėt i afrohen dhe e prekin. Natyrisht nėse ai nuk do tė ishte bėrė i njohur, askujt nuk do t’i tėrhiqnin vėmendjen ato poza.

Fundja njė djali tė ri i lejohen tė gjitha. Por fakti qė televizioni po “prodhon” njė personazh tė ri publik, bėn qė tė kalohet nė skanerin mediatik ēdo detaj i jetės sė tij. Gjithsesi ne vijojmė ta pėlqejmė pėr ēdo gjė tė mirė qė ai arrin tė pėrcjellė tek teleshikuesit si dhe mendojmė se Bjordi ėshtė njė kandidat i fortė pėr tė shkuar deri nė finale e ndoshta edhe pėr tė qenė fitues.PanoramaPlus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Bjordi nė tė tjera foto provokuese me meshkuj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» FOTO E JAVĖS
» Foto tė dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs