MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje mund te me ndimoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 35
Location : athens

MesazhTitulli: pershendetje mund te me ndimoni   Sun May 10, 2009 6:27 pm

ateher kam disa vidio ne kompjuter qe i kam zbritur me real player keto vidio i hedh ne disk nga nero por dv qe kam ne shpi nuk i loz dikush me tha se kjo gje esht e paligjshme dhe se keto vidio kan kode....mundet te me thot dikush si duhet te veproj qe vidiot qe kam ne kompjuter ti hedh ne disk dhe te lozin ne cdo dv ...ju faleminderit per kohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: pershendetje mund te me ndimoni   Sun May 10, 2009 11:14 pm

Pershendetje Durim!!!

Ka shume menyra per te zgjidhur problemin tend, por une po te tregoj dy nga ato.
Mund te zbresesh nje nga programet e meposhtme te cilet do te ndihmojn.
1)ConvertXtoDVD , keto po i shkruaj qe te shikosh se si veprohet.

  • Nqs do ta sbresesh te thyer nga torrent bej click ketu por duhet te kesh shkarkuar utorrent?!
  • Nqs nuk e ke be click ketu

  • Tek vidio e meposhtme shiko se si perdoret.
2)WinAVI edhe ketu eshte trial por po e shkruaj qe te ndjekesh rrugen se si te veprosh.

  • Edhe kete mund ta zbresesh te thyer nga torrent ketu.
Besoj qe te jem i qarte.Nqs ke ndonje problem me shkruaj.

Te uroj gjithe te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 35
Location : athens

MesazhTitulli: pershendetje   Mon May 11, 2009 9:56 pm

faleminderit ledi besoj se kuptova dhe do bej dicka por ajo qe me mundon esht se programin torrent e kam dhe kur kerkoj per vidio shqipetare me keng ose humor nuk me nxjer vetem fima te huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: pershendetje mund te me ndimoni   Tue May 12, 2009 12:04 am

Qe te zbresesh cdo kenge apo video nga interneti duhet te perdoresh programin orbit downloader, te cilin mund ta zbresesh duke bere click ketu. Mekete program mund te zbresesh pothuajse cdo kenge dhe video nga interneti.


  • Nqs do te shkarkosh video apo filma kerko ne google video , aty mund ti zbresesh te gjitha.


  • Kurse per te shkarkuar kenge shqiptare mund te zbresesh ketu sa te duash.
Shkkarko duke bere click mbi fotografine.
Tek 1. mund ti zbresesh duke zgjedhur kengetarin qe do ne baze te alfabetit dhe do te jap nje kod, dhe pastaj shtyp download,kurse te kurse 2-8 duhet ti zbresesh me programin orbit downloader.
Si mund ta perdoresh:be click ketu


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 35
Location : athens

MesazhTitulli: hi   Tue May 12, 2009 10:11 pm

faleminderit ledi shum per ndimen ishit teper i sakt ja kalofsh mir vllai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje mund te me ndimoni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje mund te me ndimoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs