MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: 170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste   Fri May 08, 2009 5:50 pm

170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste

170 shqiptarė me pashaporta me viza Shengen janė bllokuar nga policia italiane nė portin e Triestes e cila po kontrollon dokumentet e tyre pėr parregullsi tė mundėshme. Nė verifikimin e dokumenteve (KUJDES!!!) tė gjithėve ju ėshtė kėrkuar nėse kanė bėrė prenotimin pėr tė fjetur nė ndonjė hotel nė Itali...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com