MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeTue May 05, 2009 3:19 pm

nje pershendetje te veēant per moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit , per kontributin qe kane dhene ne forumin lushnja.com .
Ju falenderoj te dyve !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeTue May 05, 2009 5:25 pm

pershendetje edhe nga une edhe vazhdoni kshu me rrespekt klea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeTue May 05, 2009 8:50 pm

NIKO shkruajti:
nje pershendetje te veēant per moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit , per kontributin qe kane dhene ne forumin lushnja.com .
Ju falenderoj te dyve !


Ashtu po Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes persa na perket neve pjesetareve te tjere jemi harruar fare.
Ok pershendetjet jane vetem per moderatoret. Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral No No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeTue May 05, 2009 9:35 pm

Ju falenderoj pėr komplimetet, por besoj se pjesmarrja e tė gjitheve nė pėrgjithėsi bėn mė tė mirėn.
Nė ngarkesėn e sė pėrditėshmes, besoj se Lushnja.com na ndihmon sado pak tė ē'lodhemi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 36
Location : Greece

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeWed May 06, 2009 2:55 pm

Nje Pershendetje te Vecante per Moderatoret tane: Etmondin dhe Gocen_e_Babit. Ju theme se jeni te perkryer,dhe ju uroje te keni dite sa me te mira."Me respekt: Blerjani"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 37
Location : athens

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: hi   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeWed May 20, 2009 9:11 pm

e meritojn nje pershendetje te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 12:52 am

heyyy rrofshi rrofshi
ne te mira e gezime ishalla Laughing

Pershendetje e vecante krijuesit normalisht po gjithashtu dhe anetareve se pa ata sdo ishte forumi Wink

_________________
Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !   Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje pershendetje per Moderatoret tane Etmondin dhe gocen e babit !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions