MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kesulekuqja : rezulton nje idiotsi..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kesulekuqja : rezulton nje idiotsi..   Mon May 04, 2009 6:38 pm

Kesulekuqja, perrralla e pelqyer nga femijet rezulton nje idiotsi. Pse????? Lexoni me poshte:

- Mamaja e Kesulekuqes eshte nje debile totale.
I jep femijes koshin dhe i thote: 'Merre, shpjeri gjyshes per te ngrene! Pafshim, dhe udhe te mbare e vetme ne pyll'.

-Gjyshja e kesulekuqes eshte nje idiote koplet. Kush esjte ajo plake 95 vjec me mend qe jeton e vetme ne pyll dhe i detyron te afermit qe te bejne tutje-tu tutje-tu tutje-tu neper pyll?!
Kur ujku i troket ne dere dhe i thote se eshte kesulkuqja, kemi konfirmimin qe gjyshja eshte komplet arteriosklerotike: mah, edhe sikur Kesulekuqja te kishte zerin e Aleksander Gjokes gjate nje krize astme, si mundet gjyshja ta ngaterroje me ujkun?

- Ujku i kesulkuqes eshte ujku me trap te historise se WWF, qe nuk e ha por e pyet me padurim: 'Ku po shkon bukuroshe?'
'Tek gjyshja' pergjigjet ajo. Dhe ujku, ne vend qe ta haje tek eshte, sic do te bente nje ujk normal me nje koeficient minimal inteligjence, shkon tek shtepia e gjyshes dhe krijon nje skene , ne krahasim me te cilen Steven Segal nuk eshte askush! Mberrin tek shtepiza dhe troket. 'Tak, tak' .
-'Kush eshte?'
-'Kesulekuqja'
-'Hyr'
Ne kete pike ujku hyn dhe e ha gjyshen. Eshte per t'u vene re edukata e ujkut , i cili kurre nuk mund te hynte te hante dike pa trokitur me pare.

- Ketu mberrin kryevepra e historise. Gjeniu i vertete: ujku, ne vend qe te vihej pas deres me nje hu ne dore dhe te thote: 'Mah, kur te vije krijesa i jap nje dru turinjve, ta ziej dhe pastaj ta ha', jooo! C'ben ujku?! Vesh kemishen e nates se gjyshes, kapucin dhe futet ne shtrat.

-Vjen kesulekuqja, vajza me down e historise per inteligjencen e saj. Ajo hyn, shikon ujkun, dhe ne vend qe te therrase 112, ose t'i thote: 'Idiot, si je bere keshtu, e ke humbur plotesisht dinjitetin tend prej ujku, shikohu pak, dukesh si mumje', ose te ulurase AAAAAAAAA, si reagon??? Thote: 'Oh, gjyshe, sa qime te gjate qe paske!'

- Tani, njerez:
Nje.... Kushdo nga ju qe ka nje qen, te provoje ti veje nje kapuc dhe nje pale syze optike, dhe te shohe nese i ngjan gjyshes! Nese po, dorezojeni gjyshen tuaj tek autoritetet.
Dy... eshte e vertete qe gjyshja nuk ka zerin e ujkut ,ne rregull, por gjyshja eshte 95 vjec, dhe mund te kete rrjedhur nga trute.
Por, si mundet Kesulekuqja te mos dalloje gjyshen e saj nga nje ujk me kapuc?! Po kė kishte per gjyshe aman? King Kong-un? Edhe pse ajo nuk depilohet qe prej 1931, kush eshte?

Tre... Gjithsesi, gjithcka perfundon mire dhe ujku ufffff, shyqyr me ne fund e ha dhe kesulkuqen...ca idiote me pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kesulekuqja : rezulton nje idiotsi..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com