MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Miqesia Peqin-Lushnje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

MesazhTitulli: Miqesia Peqin-Lushnje   Fri May 30, 2008 6:56 pm

Cfare mendimi keni per kete teme. Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sat May 31, 2008 6:59 am

Po vet fakti qe peqinsit kan nji pergjindje te madhe ne kete forum dhe jane te gjith aktiv tregon qe kemi marredhenie te mira....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sat May 31, 2008 8:01 pm

ua o ēuna po nga peqini jeni te dy ju ? po qenkemi tanet , komshinje . gjithmon me peqinin miqe kemi qene sepse ne i respektojm gjithmeon komshinjet tane! ju pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sat May 31, 2008 10:08 pm

nje pershendetje atehere per gjith peqinasit dhe peqinaset
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sat May 31, 2008 10:58 pm

Miqesia midis lushnjes dhe peqinit eshte thesar i ekperiences se tyre nder shekuj (NIKO)

pershendesim gjith peqinasit , komshinjet tane
gjithashtu nje falenderim i vecant i takon stilltonit (i cili na ndihmoj per fapjen e ketij siti, njekohesisht admini i www.peqini.com ) tapen , P.I Fin dhe Polsken per pjesmarrjen e tyre .
shume faleminderit ēuna!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sun Jun 01, 2008 12:13 am

peqinsit???????????????spo them gjo per ato me mire.........se mos i nel qefi ktyre peqinsave ktu..... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sun Jun 01, 2008 11:08 am

flm shum... Mira, Esmerja dhe Niko....
une per veten time kam shum pershtypje te mira per lushnjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sun Jun 01, 2008 12:26 pm

faktikisht une s'njof asnji nga peqini por te shofim ktu ne forum se sa "te mire" do jene peqinsit

nje pershendetje speciale per te gjithe peqinsit Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sun Jun 01, 2008 11:12 pm

peqinasit jane shume te respektuar ,e te kulturuar , kemi kater djem nga peqini ne forum te cilet na kane respektuar me pjesmarrjen e tyre .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Sun Jun 01, 2008 11:21 pm

ahaa pershendetje e te 4 cunave peqinsa

tapen e di qe eshte peqins
pershendetje cuna !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Mon Jun 02, 2008 12:47 pm

Faviola shkruajti:
faktikisht une s'njof asnji nga peqini por te shofim ktu ne forum se sa "te mire" do jene peqinsit

nje pershendetje speciale per te gjithe peqinsit Wink

car paske humb mij Faviola ... mvika keq qe spaske shok apo shoqe peqinse megjithate do na njohehs ne forum dhe shum flm per pershendetjen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Mon Jun 02, 2008 12:50 pm

jo jo s'kam humb gje se ja ku ju gjeta ne forum lol! pershendetje dhe per stilltonin gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   Thu Aug 28, 2008 6:33 pm

Mos po beni ndonje komplot kundra pjeses tjeter te shqiperise???

Jau kam friken lushnjareve une !!! Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Miqesia Peqin-Lushnje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Miqesia Peqin-Lushnje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs