MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeSun May 03, 2009 6:30 pm

pershendetje te gjithve u quhem durim dhe jam nga fshatrat e lushnjes me pak fjal katunar ...shpresoj tja kalojm mir ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeMon May 04, 2009 11:29 am

Pershendetie Durim, mire se erdhe ne LUSHNJA.COM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeMon May 04, 2009 9:20 pm

faleminderit edmond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeMon May 04, 2009 10:06 pm

durimi shkruajti:
pershendetje te gjithve u quhem durim dhe jam nga fshatrat e lushnjes me pak fjal katunar ...shpresoj tja kalojm mir ketu


Eh edhe ti Paraardhesit tane kane qene te gjithe katundare, ne qe jemi tani u beme qytetare, eh hiqe nga mendja, ti je njeri si gjithe te tjeret nuk me intereson se cfare je fshatar apo qytetar. Rendesi ka qe ti je ketu me ne.


W E L C O M E hop hop hop hop lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
lushnja zemra jon

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 36
Location : athens

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeMon May 04, 2009 11:34 pm

falemingerit gloria hop hop hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeTue May 05, 2009 5:24 pm

pershendetje mir se ju gjeta te gjithve lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 12:44 am

hey miresevjen!
c'rendesi ka katunar apo qytetar? mbi te gjitha jemi njerez!
kalofsh bukur!

_________________
pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?   pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje me pranoni dhe mua ne shoqein tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi