MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje nga klarko ;)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeTue May 06, 2008 12:00 am

Pershendetje nga une klarko Wink Ju uroj suksese te metejshme ne kte faqe te re Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:33 am

pershendetje klarko dhe mirse te gjeta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:40 pm

goca_babit shkruajti:
pershendetje klarko dhe mirse te gjeta Smile


Ciao gioia Wink Mire se ke ardhur e mire se te gjeta une tani sepse na paske lone targen mi cupke Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:42 pm

ej o klarko po sna fole pak me teper per veten nga te kemi psh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:45 pm

eh ti e di shume mire se sthuhen gjonat npublik se tmorin msysh mi Very Happy

Gjths une jom nga tirona, jetoj larg saj, studioj e ca sboj gjon atmira bohet fjale Very Happy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:46 pm

aha gezohem atehere qe je ne mesin tone dhe suksese per shkollen !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:47 pm

goca_babit shkruajti:
aha gezohem atehere qe je ne mesin tone dhe suksese per shkollen !

rrofsh mi lale gjithashtu Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:07 am

Mire se rierdhe klarko tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
Pershendetje nga klarko ;) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga klarko ;)   Pershendetje nga klarko ;) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga klarko ;)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi