MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesazhi mė i lartė i dashurisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Mesazhi mė i lartė i dashurisė   Thu Apr 30, 2009 5:31 am

Nė kullėn televizive nė Berlin janė vendosur mesazhe dashurie nė lartėsi prej 150 metrashKompania gjermane pėr telekomunikim ka zgjedhur mesazhet mė tė bukura tė dashurisė tė cilat klientėt e kėsaj kompanie i kanė dėrguar nė portalin nė internet dhe me to do ta zbukurojnė kullėn televizive. “Ti je gjėja mė e bukur qė mė ka ndodhur” dhe “Nuk do tė lejoj asnjėherė tė largohesh”, janė disa nga mesazhet tė cilat do ta zbukurojnė kullėn. Deri nė fund tė prillit do tė zbukurohet e gjithė kulla me grafitet e dashurisė, ndėrsa ato do tė qėndrojnė aty deri nė fund tė majit.

IkubInfo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Mesazhi mė i lartė i dashurisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Ky ėshtė mesazhi prekės i Lutfi Hazirit pėr babėn e tij qė sonte ndėrroi jetė!
» Petrit Rudi:Ish eprori i lartė i UĒK-sė ka njė porosi pėr Hashim Thaqin me kompaninė pronto!
» Baki Ymeri:MAGJIA E KRISHTĖRIMIT DHE DRITA E DASHURISĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog