MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vdesin ne aksident dy shofere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Vdesin ne aksident dy shofere Empty
MesazhTitulli: Vdesin ne aksident dy shofere   Vdesin ne aksident dy shofere Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:26 am

Dy aksidente, me pasoje vdekjen e dy drejtuesve te mjeteve kane ndodhur dje ne autostraden Fier-Lushnje dhe aksin Stavraj-Librazhd. Nje 58-vjecare nga fshati Kemishtaj i Lushnjes, baba i tre femijeve, eshte aksidentuar per vdekje ndersa udhetonte me motocikleten e tij. Policia tha se Sokrat Gjini ,eshte perplasur me nje fuoristrade me targa te Kosoves, ne vendin e quajtur "Pushimi i shoferit" dhe shkak eshte bere nderprerja e rruges nga viktima. Uniformat blu shoqeruan drejtuesin e makines dhe po vijojne hetimet. Ndersa ne fshatin Stavraj te Librazhdit, ka gjetur vdekjen nje drejtues kamioncine, pasi humbi kontrollin. Kujtim Alliu ka rene nga nje lartesi e madhe me makinen e tij me targa VL 99 41 P, ndersa ka devijuar prej rruges. Kalimtare te rastit kane zbritur ne drejtim te kamioncines, por per drejtuesin e mjetit nuk ka pasur asnje shprese.

Xh.B./F.S.

Koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Vdesin ne aksident dy shofere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions