MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Duke u nisur nga nick name mund ti pershkruani forumistat,ne karakter dhe paraqitje???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Duke u nisur nga nick name mund ti pershkruani forumistat,ne karakter dhe paraqitje???   Sat Apr 18, 2009 11:27 pm

jepni nje mendim per anetarin siper teje????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Duke u nisur nga nick name mund ti pershkruani forumistat,ne karakter dhe paraqitje???   Mon Apr 20, 2009 10:55 am

Eshte pak e veshtire, pasi, nje njeri qe te shfaqet plotesishte dhe te nxierri ate qe eshte ne realitet duhet nje teste teper i gjate, keshtu qe vetem nje mendim per karakterin e forumistit-es mund te krijohet ne plan te pare....
Pra, menyra e aktivizimit te tije dhe mendimet reale te dhena bashke me komentet neper blogje mund te krijojne nje biografi vizuale. (perjashtohen rastet e njohjes nga afer) .!

lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Duke u nisur nga nick name mund ti pershkruani forumistat,ne karakter dhe paraqitje???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog